[]

Windows yedekleme dosyaları

Selam arkadaşlar,

C'nin 10 gb'lık hafızası ne hikmetse 5'e düşmüş durumda. Avast'a göre de App Backup Files 4,8 gb; App Log Files da 1,2 gb yemiş durumda. Peki bu klasörler bilgisayarın neresinde? Bir de windows güncellemesi indirildikten sonra yüklenmezse siliniyor mu bilgisayarda mı saklanıyor?


 
5 dakika önce bulup sildim ben de.

başlat > denetim masası > sistem ve güvenlik > sistem > sistem koruması > ordan da c'nin üzerine tıklayıp yapılandır diyorsun. açılan pencerede aşağıda sil var, ordan da siliyorsun.

umarım tarif edebilmişimdir :)
  • monty python  (23.10.18 19:53:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.