mirc zurna'da buzlar prensi nickli biri var mıydı?

geçen ortamda mirc konusu açılınca aklıma geldi, zurna'da buzlar prensi nick'li ünlü bir kullanıcı vardı diye hatırladım ama etrafımdakiler hatırlamadı. siz hatırlıyor musunuz? başka kanalda mıydı yoksa, ya da tamamen karıştırdım mı bilmiyorum. ünlü bir tipti, "voo buzlar prensi yazdıı" diyorduk, o yüzden bilirsiniz belki dedim.

abi tonla server vardı, tonla da zurna dolayısıyla...

  • passion rules the game  (23.10.18 16:41:20)
@passion rules the game, nasıl ya, zurna dediğin "evrensel" bir kanal değil miydi? her server'ın kendi zurnası mı oluyordu?

  • Bruce  (23.10.18 16:43:49)
benim takıldığım serverler

adanet, raksnet, sonra superonline

bunun dışında da arkadaşın dediği gibin binlerce server vardı.

hepsinin de ayrı kanalları.
  • killerbee  (23.10.18 16:45:58)
İlk zurna dalnet'teki zurnaydı. Diğerleri sonradan çıkanlar.Kurucusu da kelaynak'tı.

  • odiilde  (23.10.18 16:55:24)
Vay arkadaş, yıllar sonra aydınlandım. Bi hayal kırıklığına uğramadım değil...

  • Bruce  (23.10.18 16:58:25)
Sanki vardı gibi hatırlıyorum.

  • testis agrisi  (23.10.18 17:41:39)
Undernette de zurna vardi, birde bunlar gibi zurna.net vardı yani server zurna kanal da zurna acilirdi direk

  • eja  (23.10.18 18:48:29)
Bir yerlerde yeni mirc sunucusu açıldığında hemen gaza gelip zurna kanalını açar, operator olmaya çalışırdık. Hey gidi.

  • quaker  (23.10.18 20:08:11)