[]

Çay Tavsiyesi

Merhabalar. Çeşitli çayları denemeyi severim. SEvdiğiniz çayları / harmanları / tarifleri paylaşırsanız çok sevinirim. İyi günler.
 
Ahmad tea extra special


  • kablelvuku  (23.10.18 14:09:45) 
Çaykur filiz. Atılan çayın 1/3'ü ölçeğinde de tomurcuk, üç yemek kaşığı çaya 1 yemek kaşığı tomurcuk, gibi. Hafif açık ve şekersiz olarak tüketiyorum.


  • farabi  (23.10.18 14:14:47) 
twinning'in lady grey, earl grey ve lemon&ginger caylarini deneyebilirsin.

lady grey'nin icerisinde portakal aromasi var, hosuna gidebilir.
  • ubi dubium ibi libertas  (23.10.18 14:34:40) 
ben yapmadım ama ofiste biri yapıyor çok severek içiyoruz. içine neler koyduğunu sordum ben de. poşet ıhlamur ve adaçayını beraber demleyip bir limonu ikiye bölüyormuş. limonun yarısını çayın içine sıkıp diğer yarısını demliğin içine atıyor. ardından içine bir parça zencefil doğrayıp kabuk tarçın, karanfil ve biraz balla tatlandırıyomuş.


  • muslugubozukhayrat  (23.10.18 14:52:55) 
özel keyif zamanlarında Twinings earl grey ya da lady grey.
Şu sıralar oturup bir demlik çay içerken Altınbaş ile Beta Tea Bergamot Rüyası karışımı ziyadesiyle tatmin edici.

  • candanag  (23.10.18 15:21:58) 
lipton earl grey kullanıyordum. ama aroması fazla geliyordu. berk çay earl grey'e geçtim. daha dengeli buluyorum.


  • ozdek  (23.10.18 16:21:57) 
O zaman 1 yıllık abone olarak (git: )monthly.chado.com.tr kendinizi ödüllendirin.


  • pochina  (23.10.18 18:44:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.