[]

Kia sportage mı seat leon mu ?

Bu ne salak karsilastirma diyebilirsiniz ancak ortak noktaları ikisininde aynı fiyata olmaları.
Kia sportage > 2015 40000 km de otomatik. Cam tavan, elektrikli koltuk , ısıtma, dijital klima vs hepsi var.
Seat leon> fr donanım act dsg

İkisini ayrıştıran nokta sportage 10 litre benzin yakıyor. Hergün 50 km yol yapacağım ve yakıt parasını şirket ödüyor. Bu durumda sizce hangisini neden seçmeliyim

 
İkisininde sınıfı farklı aslında. Burada yaşınız ve kullanım tarzınız biraz öne çıkıyor bence. Fr'da ekstra alınmadıysa ısıtmalı ve elektrikli koltuk yok ama daha az yakar. Act motor 1.4 TSI 150 HP sizi hem performans hem yakıt olarak üzmez.

Yaşınız gençse ve seri kullanımı seviyorsanız Leon.
  • Dr_Stat  (23.10.18 13:27:08 ~ 13:27:29) 
Onumde bu 2 secenek olsa ve 100 kere secme sansim olsa 100'unde de Kia Sportage secerim.
Hele benzin parasini sirket oduyorsa Crossover kullanmak normal binekten cok daha keyifli bence.

  • ezeriko  (23.10.18 13:30:13) 
kia sportage derim ben.
fr ile kia'dan aşağı bir yakıt tüketimin olmayacak bunu unut. ekstradan sürüş dinamiklerinin seni daha hızlı kullanmaya yönlendireceği de aşikar.
daha fazla konfor ve sağlıklı sürüş için bence kia sportage daha güzel bir tercih olur.

yüksek araç kullanmanın anlık stres durumunu da pozitif etkilediğini düşünüyorum ben.
kendi kullanımına da geçersen yarın öbür gün, bi tüp taktırırsın sportage a mis.

leon'u da severim bu arada. fr act az yakmaz, buna inanma. dsg son derece atik ve tatmin edici bir sürüş zevki verir. ama 100.000 den sonra bir kez dsg şanzıman tamiri yaptırman gerekeceğini de unutma. 8.000 ile 22.000 tl arasında dolaşan bir meblağ çıkacak cebinden. iyi niyet tanzinine bağlı kalmışsa araç yalnızca işçilikle kurtarabilirsin bu masrafları. o da bi kaç ay önce en son 1.750 tl'ye denk geliyordu.
iyi niyet tanzini için de dsg'li araçların bakımlarının yetkili serviste olup olmadığını güzel araştırıp almak gerekiyor. benim bu zamana kadar bu şanzımanı en fazla sorunsuz kullanan bildiğim 150.000'i gördü.

benim bildiklerim bu kadar.
  • baharat  (23.10.18 13:59:02) 
sportage


  • porn star  (23.10.18 14:05:37) 
Sportaç bence de


  • Delay Fuze  (23.10.18 18:34:39) 
Sportage kullandım ve gerçekten kötü bir araç. Dışı dışında iyi hiç bir tarafı yok. EN AZ 10 litre yakar (arkadaşımın arabasında 11 - 12 litre görüyorum genelde) ve her tarafından kalitesizlik akan garip bir iç tasarımı var. El freninin pedal şeklinde yerde olması gibi gariplikleri var.

İyi bir otomobil istiyorsan Leon almanı öneririm. Yok şekli büyük olsun heybetli olsun gerisi önemli değil dersen Kia alabilirsin.
  • roket adam  (24.10.18 23:17:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.