Bu mevsimde karadeniz

haftaya karadeniz turu(samsun'dan batuma kadar) yapmayı düşünüyoruz. Bu mevsimde doğru bir tercih olur mu sizce?

Ayni rotaya gitmek istiyorum yillardir. Kiskandim..

Kasimin ortasina kadar gidilebilir bence. Ondan sonrada gidilir de; yagmurdan, kardan istenildigi gibi gezilemeyebilir.

Simdiden iyi eglenceler.
  • bir3iki7  (23.10.18 10:36:15)
hava karardıktan sonra çok soğuk olur. özellikle yüksek kesimler.
tedbirli gidin. yaz aylarında bile çok soğuk oluyor.

eğer soğuktan yana bir derdiniz olmazsa sakin sessiz ve doğanın en güzel zamanıdır.
ama soğukla ufacık bile bir derdiniz varsa tekrar düşünün derim. yayla ayazı başka şeye benzemez.
  • teritori  (23.10.18 11:27:57)
Yazdan daha güzel olur. Sadece temkinli gidin.

  • belkider  (23.10.18 13:51:25)
Geçen yıl bu zamanlarda Artvin ve Batum civarındaydım, çok güzeldi, bir kaç kere yağmur yağdı ama öyle bir coğrafyada yağmur da ayrı güzel, özellikle Borçka Karagöl için mükemmel zamanlama, sonbaharın en güzel renkleri bugünlerde görülebilir.

  •   (23.10.18 15:12:59)