Eyt çıkar mı ?

Emeklilikte yaşa takılanlar için kanun çıkar mı ?

Biliyorsunuz malum kişi ne derse tersi oluyor
O yüzden hala umudum var

Keşke çıksa da iş yerlerindeki dinazorlar defolup gitse
Adamlar resmen ayak bağı.

çıkarsa çok dar kapsamlı çıkar. yani 1 sene kalmıştır yaşı doldurmasına onlara çıkar. tutup da 6-7 yıl kalanları emekli etmezler.

  • prasinos  (22.10.18 23:15:39)
çıksa bile 55 yaşında emekli olanlara 800-1000 tl emekli maaşı bağlanırken 45 yaşında emekli olanlara daha komik rakamlar bağlanacağını düşünüyorum.

varsayalım çıktı ve insanlar emekli edildi, maaşlar bağlandı. sonuç ne mi olacak? tasarruf etmeye çalışan hazineye yeni bi yük binecek ve daha fazla tl basılmak zorunda kalınacak ve tl'nin değeri daha hızlı değer kaybına uğrayacak. insanlar aldıkları emekli maaşıyla zaten şu an geçinemezken daha kötü bi enflasyonla karşı karşıya kalacaklar.
  • johnnie w lker  (23.10.18 00:26:08)
geçen iş yerine banka promosyonlarını konuşmak için leş, kokuşmuş bi sendikanın temsilcileri geldi. eyt konusu açıldı, bi kaç aya olumlu sonuçlanacak dediler. ama bu adamların temsilcisi oldukları sendika düşünülürse yalan atma ihtimalleri de az değil.

  • barankovan  (23.10.18 08:58:07)