şu ana kadar kullandığınız ücretini kat kat hak etmiş ürünler

Anket oluyor ama kusura bakmayın.

Benim icin,

Lenovo thinkpad x230

nike spor ayakkabı (3 sene oldu)

logitech g602 fare.

hepsi ödenilen ücreti kat kat hak etti. Elektronik ürünlerden fare acaip bir kullanım kolaylığı sağladı, x230 zaten efso bir alet magnezyum kasalı falan. adam döversin o derece. spor ayakkabı da ilginctir kullanımıma ragmen bozulmadan kaldı.

Sizin için bu ürünler hangileri? ben de alırım belki :)

Macbook air.

  • gonion  (22.10.18 21:32:34 ~ 21:32:45)
İphone X

  • cespi53  (22.10.18 21:35:03)
Ps3
Ps4

  • eazy  (22.10.18 21:35:03)
new balance 574 fsn
sony mdr serisinin herhangi bir ürünü
sennheiser cx serisi
adidas'ın eşofman altı ve şortları
nokia 5800 5 sene falan kullandım.
hp pavilion m9000 masaüstü--bu girdiyi ondan yazıyorum...10 senesi sağlam var.
takamine g320 akustik gitar. güzel kombinasyonlarla 5bin euroluk gitarlara kafa tutar.
  • mind mischief  (22.10.18 21:36:37)
şuan gözüme çarpanları söylüyorum macbook pro, spotify, derimod ceket, levi's 511 kot, carl zeiss, hoya variable nd filtre.

  • Hendrix'e tapan adam  (22.10.18 21:39:48)
logitech mx anywhere mouse, çok oldu alalı ama halen ilk günkü gibi (tüm logitech'ler değil ama).
dandik termos, muhteşem bir şey.
10 yıldan fazladır her kış giydiğim lcwaikiki gömlek
salomon ayakkabılar
kemiksiz 20 yılı olan arçelik midi müzik seti, zor zamanlarımızda almıştık, hiç bir yeri bozulmadı halen.
bürosit döner koltuk. 17 yıl önce almıştım, çok hırpalandı, şu an bir gözü toprağa bakıyor ama halen bilgisayar koltuğu olarak kullanıyorum.

edit: böyle hepimiz yazdık, umarım nazar değmez :)
  • puc  (22.10.18 21:44:17 ~ 21:53:08)
Overprice ürünler bu kategoriye girmez bana göre. Yani 1000 dolar verip telefon alıyorsun, elbette kalite sunacak. 5000 dolarlık geri dönüş yapacağını zannetmem o tip bir ürünün.

Decathlon'dan alınma Kalenji'nin 65 liralık spor ayakkabısı diyorum ben. Evde her türden bir kısmı 1000 tl üstü bir dolu ayakkabım var. Ama halen en rahatı bu. Hem rahat hem de lan bunu ormana giymeyeyim şimdi anası ağlamasın kaygısı oluşmuyor:) 4 senedir giyiyorum halen yırtamadım.

Xiaomi 10000 mah powerbank gene. 60 küsür liraya aldım ilk çıktığında, halen kullanıyorum. Halen en baba adaptörden daha hızlı şarj ediyor telefonları.
  • bos gezenin bos ustasi  (22.10.18 21:46:49)
Msi laptop
ps4. Sony Xperia z1, Z2, xz

  • neymis  (22.10.18 21:49:37)
Nike Cortez ayakkabı, ilk moda olduğu zamanlarda almıştım 170 liraya sene 2012 civarı, hala giyiyorum.

4 sene önce pazardan 5 liraya aldığım iç çamaşırı, hala neredeyse ilk gün ki gibi ve çoğu bilindik markadan daha kaliteli, rahat.

A4Tech mouse, 5 senedir kullanıyorum 15 liraya almıştım galiba.

Ekleme: He birde Vans'lerim var Kadıköy Gargamel'den almıştım 6 sene oldu, rengi soldu ama hala giyiyorum.
  • lana del rey  (22.10.18 21:58:35 ~ 22:00:51)
Şu an etrafıma bakıyorum;
iPad Air 2 (İlk çıktığında almıştık, hala taş gibi)
Polaris Deri Sandalet (7-8 yıl)
Decathlon Arpenaz Yağmurluk Polar Mont (3 yıl)
Asus Powerbank (3 yıl)
Contigo Termos (Bir yıl olmadı ama 9 dolar)
Birkenstock Terlik (Yumuşak tabanlı olan, iki üç yazdır hayatımı kurtarıyor)
Vena marka tişörtler (3 yıl dayanan tişörtler)
Colins elbiseler (3 yıldan fazla oldu yeni gibi)
Şu an yanımda olmayan ilk Superstar’larım (10 yıl önce almıştım)
  • Lim5  (22.10.18 22:01:33)
Powerbank.

  • the real brad pitt  (22.10.18 22:03:28)
Sennheiser kulaklık.

  • Amaranta ursula  (22.10.18 22:33:49)
Spigen kılıf derim.

  • kleider  (22.10.18 22:37:11)
Timberland bot. Giymekten usandim hala tas gibi.
Asics gel kayano. Alirken bir ayakkabiya bu kadar para verilir mi dedim ama uzuuuunn yuruyusler sonrasinda iyi ki vermisim diyorum.
Dyson sarjli dikey supurge. 5 yildir hoyratca kullaniyorum
  • 65 derece  (22.10.18 22:43:24)
MacBook Air, Samsonite Business tekerlekli evrak çantası, Steadler Triplus kalem seti, Lamy Safari, Starbucks çelik termos, Spotify Premium, Office 360, Trust powerbank.

Bunlarla iş yapıyorum, benim ofisimi oluşturuyor bu toplam.
  • babilbaligi  (22.10.18 22:45:59)
Adidastan 7. Sınifta aldiğim sırt çantası. 10 sene oldu hala kullaniyorum ki bu 10 sene boyunca her gün okula onunla gittim, iki kez yurtdışı gezisi yaptım. Defalarca şehirlerarasi yol gittim. O dönem için baya para vermiştim ama parasina baya değdi. Korkuyorum şimdi nazar değecek diye :(

Kaç liraya aldığımı bilmediğim ve yine yıllardir kullandiğim bilek destekli mousepad. Benim gibi bilgisayarda çok zaman geçiren biri için büyük rahatlik, karpal tünel olmamamin tek sebebi olabilir hjsshsh
  • nundu  (22.10.18 22:46:14)
Adidas eşofman takımı, 2006 senesinde aldım halen kullanıyorum. Samsung Galaxy note 3, 2013 senesinde aldım taş gibi halen.

  • a darkness coming  (22.10.18 22:49:49)
eastpak sırt çantam - 20 sene falan oldu alalı

lenovo p2 - şarjı halen 4 gün gidiyor :)

citroen c4 - 120 bin km ye geldi tık demedi

sena 20s kask içi bluetooth - çoh eyi
  • mirty  (22.10.18 23:23:03)
lenovo z500
logitech m185

  • nothing in my way  (22.10.18 23:46:02)
macbook air, iPhone 6s, lg tv

  • ex animo  (22.10.18 23:48:52)
@binder lan daha yeni aldın x230 u... ilk baştan bu kadar övme, az sonraya da kalsın övme şeyi...

cevap:

thinkpad x200s ve thinkpad t440p ücretlerini kat kat hak etti.

casio f91-w kol saati.

microsoft sculpt confort mouse

10 sene önmce arabada kullanmak için aldığım mini buzdolabı.

bin yıllık campagnolo record grupset buldum geçen ben bunu 10 sene önce de kullanıyordum, demekki o da parasını hak etmiş.
  • Tears of Devil  (22.10.18 23:55:13)
thinkpad a30
macbook air
dyson marka herhangi birsey
lorus marka saat
  • cooperr  (23.10.18 00:24:12)
XBox one ve JBL Go.

  • noluyo yaa  (23.10.18 01:24:25)
1999 yilinda aldigim spalding sirt cantasi, resmen dunyayi tasidi, hala sapsaglam, ben baydim kullanmaktan ama atamiyorum

2007de aldigim tschibo laptopu bu sene attim.

Ihrac fazlasi kiyafetlerin buyuk kismi da bu kategoride, ozellikle 5-10sene once alinanlar, penye kalitesi vs muhtesem, disarda giyilemeyecek hale gelenler on numara ev kiyafeti oluyor.
  • kassiopeia  (23.10.18 13:00:38)
Sari uzum. Verdigi haz ile ucretini fazlasiyla hakediyor.

  • stavro  (23.10.18 13:41:15)