[]

TTNET arıyor mu sizi bu aralar?

Beni arayıp duruyorlar. Yıl sonunda piyasa şartlarından ötür zam gelecekmiş. 70 liradan 122 liraya mı ne yükselecekmiş. Bir şeyler zırvaladılar.

dört gözle beklediğim taahhütüm 24 şubat'ta bitecek. taahhüt devam ederken nasıl zam yapıyor bunlar? sözleşmede böyle bir değişiklik yapma hakları olduğu yazıyor mu?

iyi o zaman bankalar da 0.98 faizle kredi verdikten sonra "yaa piyasa şartları değişti. verdiğim faizi 1.75 yaptım" desinler.

 
sakın sakın sakın ha..
taahhüt vermeyin. türknet var millenicom var netspeed var.
taahhüte bulaşmayın.
taahhüt devam ederken zam gelmez muhtemelen çok dert etmeyin. gelse de ne olacak 24 şubatta bitiyormuş taahhüt. gidip onlarla 1-2 sene daha mı imzalayacaksınız böyle tehdit etmişlerken.
  • ozdek  (22.10.18 10:41:55) 
@ ozdek

yok ya devam etmeyeceğim tabi ki. onlardan daha ucuza ve daha hızlı internet alacağım turknet'e geçeceğim.
  • efreet sultan  (22.10.18 10:57:08 ~ 10:58:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.