amazon.com.tr'den yapilan alisverislerde

saticinin amazon veya herhangi bir beyazesya saticisi olmasi arasinda onemli bir fark var mi? beyazesya saticisinin fiyati amazon'un fiyatindan daha dusuk, bir sorun yasar miyim alsam?

Satıcının amazon olduğu konularda arızalı veya sorunlu ürün geldiği takdirde iade sürecin çok daha sorunsuz işler. Satıcı başka biri olduğunda karşı taraf sorun çıkarabilir ki eksi'de okuduğum kadarıyla amazon türkiye de bu durumda müşteriyi pek kollamıyormuş. dolayısıyla fiyat farkı azsa ben amazon'un sattığı ürünü alırdım.

  • hitokiri kenshin  (22.10.18 14:17:34)
Buzdolabı satın alırsınız,
tarafınıza tost makinesi gönderilir.
Amazon sorunu kendi aranızda çözün diyebilir.

Kısacası alacağınız ürün için en uygun fiyatı amazon vermiyorsa,
sorun çıkma ihtimali çok yüksek diyebilirim.
  • lemon cake  (22.10.18 14:39:42 ~ 14:43:11)