[]

Şirketin yaptığı özel sağlık sigortası

Selamlar, çalıştığım şirkette belirli bir süre sonra özel sağlık sigortası yapılıyor. Bu konu hakkında konuştuğum zaman taleplerin yılbaşında toplandığını söylediler. Bana saçma geldi. Var mı böyle bir durum? İstiyorum dediğim zaman süreyi de doldurduysam hemen yapılmıyor mu?
 
var. bizim şirkette de talepler ocakta açılır çıkmak ve katılmak isteyen o zaman başvurur. O tarihten sonra istese de çıkamaz.


  • goodman  (22.10.18 09:27:47) 
Genelde herkesin policesi ayni anda yenileniyor. (Sigorta sirketiyle toplu pazarlik vs.)


  • brkylmz  (22.10.18 09:32:11) 
yani çok anormal değil ama garip geldi bana da.
bizde işe başlayan personele hemen yapılıyor ÖSS.
ayroca isteyen istediği zaman çıkıyor sigortadan.

bununla beraber sözleşmelerin yenilendiği bir dönem de var.

yani sigorta firması ile yapılan anlaşmaya bağlı. çok da saçma değil.
  • teritori  (22.10.18 09:46:44) 
yılbaşı olayı doğru kafana göre girip çıkamıyorsun yılbaşını beklemen gerekli.


  • basond  (22.10.18 12:36:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.