[]

vidasız kapağı olan saatin içini açtım. kapağı nasıl kapalı tutarım?

saç kurutma makinesiyle ısıtarak arka kapağı açtım. şimdi kapağı kapadığımda orda durması için bir şey yok. yani aralık kalıyor. nasıl bişey yapılabilir kapalı kalması için?

japon vs. şeyler olmaz çünkü sonradan tekrar açmak gerekebilir.


 
Klipsi falan yoksa bundan eminsen, siyah telefon yapışkanı alacaksın B7000 gibi.


  • bos gezenin bos ustasi  (21.10.18 20:20:48) 
Derby de olur gibi geliyor bana.


  • icim urperiyor  (21.10.18 20:56:12) 
@bos gezenin bos ustasi

b7000'e baktım işimi görür gibi duruyor. bu su geçirmez mi peki biliyor musunuz?

@icim urperiyor

derby'yi bulamadım. benim bildiğim derby tıraş bıçağı :)
  • mr.goodcat  (21.10.18 20:57:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.