[]

Dikkat daginikligi testini yapan yerler (istanbul)

Psikologum, dikkat daginikligi testi yaptirmami onerdi. Okmeydani hastanesi'ni soyledi ama arastirdim, bulamadim boyle bir test.

Bu testi yapan devlet hastanesi var mi? Yoksa ozel hastanelerde ne kadara yapiyorlar?

Simdiden cok tesekkurler.

 
Ben oğlumun uludağ uni ye götürmüştüm ve orda ücretsiz yapılmıştı. Istanbul dada araştırma hastaneleri ücretsiz yapiyordur.siz psikiyatri den randevu alacaksınız onlar yapıcak.


  • brnbrs  (21.10.18 19:49:09) 
Noropsikolojik test yapan hastaneler diye arastirabilirsiniz. Psikiyatriden randevu almaniz ve onun yonlendirmesi lazim bu testler icin
Onun disinda moxo test diye yeni bir test var, dehb icin, yetiskinlere de uygulaniyor onu da arastirabilirsiniz.

  • red g  (21.10.18 22:07:07) 
kızılay altıntepe hastanesi
150 tl'ydi sanırım.

  • sorunlu sorumsuzun zorunlu sorumlulukları  (22.10.18 09:23:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.