Hangi interneti bağlatalım?

Merhabalar yeni taşındığımız yere internet bağlatacağız ama karasız kaldık. Aslında televizyon + internet paketlerinden olsun istedik ama fiber altyapı olmadığından televizyon veren yok gibi birşey. (Uydunet hiç yok, superonline'ın fiberi olmadığından tv'si yok, d-smart'ın tv+interneti var.) Ttnet'in tivibu ev de kanal geçişi çok yavaş diyorlar. Şimdi tv'yi çanak ile de çözebiliriz, internet hangisini önerirsiniz fiber altyapı olmadığını ve 90 tl'yi geçmeyevek şekilde düşünerek?

turknet. taahhüt yok. akn yok. evine geldiği kadar hız alıyosun. 1000 dk telefon var. 65₺

  • error522  (21.10.18 13:28:43 ~ 13:29:01)
Turknet varsa en iyisi o gibi görünüyor. Ama adamların müşteri hizmetleri yok gibi bir şey. Genel itibarıyla kullananlar bundan şikâyetçi. Yani sorunsuz bir bağlantı yaşarsanız ne âlâ, uzun yıllar çok hızlı bir İnternet'i çok cüzi miktara kullanabilirsiniz. Ama şansınıza gelir sorun sizi bulursa çözmeleri çok uzun vakit alabiliyormuş.

Bizim burada da fiber altyapı yok maalesef. Ben Türk Telekom hipernet kullanıyorum. Ayda bir, birkaç saatlik kesintiler yaşıyorum. Ama aradığımda çözülüyorlar. Bunun dışında bir şikâyetim yok. Ama Turknet alt yapısı burada olsa Turknet'i kullanırdım. Tabii, Turknet de her yere 100 mbps hız veremiyor. Onu da kontrol edin bence. Size verebilecekleri hız 16, 24 mbps falan kadar düşükse o zaman müşteri hizmetleri en azından var olan Türk Telekom'u seçmeniz daha iyi olur.
  • hitokiri kenshin  (21.10.18 13:44:34)
Merhaba, turknet kullanicisiyim, çok memnunum ama en baştan basvuracaksaniz önermiyorum size. Sozlukteki türk.net başlığını 8-9 aydır takip ediyorum, şikayet edenlerin büyük kısmı başka saglayicidan geçenler değil de, en baştan başvuranlar. Kurulunda vs çok eksikler. Daha dün şu soruya yazmıştım www.eksiduyuru.com

  • austra  (21.10.18 15:49:43)