[]

bilgisayardan anlayan arkadaşlar?? (framework hatası)

eksiup.com

arkadaşlar çok zor durumdayım. şu hataları düzeltebilecek bir allahın kulu yok mu?

not: bu yazıdaki dosyaları indirdim de bir türlü kuramadım. n'aaptıysam bir türlü düzeltemedim.

not2: ansys fluent programı için gerekli. eğer kuramazsam direkt dersi bırakabilirim çünkü derste işlenecek tek program bu.

 
evet denemiştim onu. yine de ilginiz için teşekkürler.


  • gizemli dede  (20.10.18 21:25:09) 
www.microsoft.com

www.microsoft.com

www.microsoft.com

bunları tek tek indirip kur yanlız şunlara dikkat et
indirdiğin işletim sistemine uygun olsun xp mi windows server mı windows 10 mu dikkat et
ikincisi x86 x64 işletim sistemi ayrımı var eğer işletim sistemin 64 bitse x64 32 bitse x86 kuracaksın hadi kolay gelsin
  • baknedicem  (21.10.18 04:32:51) 
dediğinizi daha önce de yapmıştım (gerçi x64'lere x86lara dikkat etmemiştim ama) çift tıklayınca da, yönetici olarak çalıştırınca da yüklenmiyor. hiçbir şey olmamış gibi ekranda değişme olmuyor.


  • gizemli dede  (21.10.18 20:06:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.