Siğil

Elde çıkan siğil nasıl geçer? bir daha çıkmamak üzere?

sigara kullanmıyorum, glukan nerden bulabilirim?

  • oekuklu  (20.10.18 15:39:06)
Linç yiyeceğimi bilsem de anlatıyorum.
Lise son sınıfta bende de çıkmıştı. Elimde tırnak kenarındaydı. Doktora gittim, dondurma tedavisi uyguladı, belki 10 seans yaptık her seferinde çektiğim acı yanıma kaldı, hep tekrarladı. Hatta ayağıma geçti. Doktor başka ilaçlar verdi, yine de geçmedi. Başka doktorlara da gitmiştim tedavi devam ederken. Sonra bi doktor bana okurlarsa geçer artık bence boş yere uğraşma dedi(evet doktor dedi bunu) Kaybedicek bişeyim yok diye düşündüm, bi arkadaşım memleketinde böyle bi hoca olduğunu söyledi. Haftasonu gittiğinde yanına gidip okunmuş su alacaktı, benden de günlük kullandığım bi krem istedi. Para sordum istemezler dedi. Su geldi, kremim de okunmuş olarak geri geldi. Tüm kalbimle inandım ve suyla siğillerimi yıkadım. 1 hafta sonra iz bile kalmadan hepsi yok oldu.

Türk-müslüman olmayan ve siğilleri için bu hocaya giden çok insan varmış. Ben adını vs. bilmiyorum zaten hiç yüzünü de görmedim.
Belki inançla beyin gücüyle geçti bunu da bilemeyiz, ama kaç ay uğraştığım şey 1 haftada yok oldu. Seneler geçti üstünden.
  • megalomaniac  (20.10.18 15:47:51)
Vertusol diye bir ilaç var. Doktora danışarak kullan ama.

  • kablelvuku  (20.10.18 15:50:43)
Doktor Verrutol vermişti denedim olmadı.
Aktardan bir şeyler aldım hatırlamıyorum denedim olmadı.
Annem yukarıdaki arkadaşın anlattığı gibi garip şeyler yapmamı istedi ama inanmadığım için yapmadım.

En son hatırladığım kedim sürekli yalardı siğilleri ki sağ elimde birkaç parmağımda birkaç tane vardı, boldu yani az değildi.
Yavaş yavaş yok olmuşlar, bir gün bi baktım yok.

Artık ne oldu nasıl oldu bilemiyorum.

Canım kızım yalayarak geçirdi siğillerimi derim kimse inanmaz :)
  • mutekebbir  (20.10.18 15:57:33)
Azot mu bir gaz siktilar birkaç seans dondurdular yani , dondurarak yakiyorlar sonra geçiyor.

  • scorpion37  (20.10.18 16:45:55)
Okutarak geçer artı bir

  • eylul  (20.10.18 17:28:57)
Dondurma yaktırma endwart verrutol vb ile 6 ay uğraştıktan sonra geçmeyince okuttum geçti. İnanmak sana kalmış.

  • sarcophagus  (20.10.18 17:39:05)
Çocuktum, ufacıktım.
Elimde iki üç siğil.
Kardeşimin eli dolu siğil.
Hiç doktora gitmedik gerçi de, incir sütüymüş vesaireymiş denemediğimiz kocakarı ilacı kalmamış durumda.
Bir yaz tatili anne memleketine tatile gittik. Bir sokak aşağıda bir kadın okuyor dediler.
Götürüldük. Bildiğiniz bir ev. Bir ev kadını. Bir mutfak. Mutfakta pişen taze fasulyenin kötü kokusu.
Kadın bir gazete parçasının üzerine limon tuzu(?) koydu. Okuyup üfleyip Haaak Tuuu deyip tükürüp, Limon tuzu(?) tükürük bulamacını ellerimize sürüp sakın kendi kendine dökülmeden yıkamayın deyip bizi gönderdi.
O andan aklımda kalan tek duygu. Tiksinme.
Bu işkence 1 hafta devam etti. Annemize, ne olur gitmeyelim diye yalvarmalarımız sonuç vermedi. Zorla gönderildik.
Bir hafta aynı tiksinmeyi yaşadık.
Bir hafta sonra, kadın bir daha gelmeyin dedi.
Ertesi günden itibaren bütün siğillerin tek tek döküldüğünü hayretle gördük.
Plasebo diyenlerin gözlerinden öperim.
Okut.
  • oguz altun  (20.10.18 20:20:27)
İncir sütünü denedim, verrutol endwartz denedim geçmedi aksine daha da arttı :(

  • oekuklu  (21.10.18 09:18:44)