Kediyi geri getirme

Merhaba. Arkadaşımın kedisi bir kaç gün önce balkondan düştü. Düştüğü kat çok yüksek değil yani kedi iyi durumda. Fakat sürekli bir kaçma ve saklanma halinde. Arada bir evin çevresinde görüyorlar. Bahçeye kumunu indirmişler, mama vs. koymuşlar fakat bunlar işe yaramamış. Bir de yaşanılan çevrede kedileri zaten besliyorlar. Aç olma ihtimali çok düşük. Kedimizi eve geri döndürebilmek için ne yapabiliriz bilen var mı?

Kedi ufak çaplı bi depresyona girmiştir, ev ortamına karşı bi güvenizlik falan hissediyor olabilir düzelince kendi gelir mev muv diye. Bir de alçak mesafeden düşüşler yüksek mesafeden düşüşe göre daha tehlikeli kediler için, arkadaşın biraz daha dikkatli olsun bu anlamda mesafe az diye bir şey olmaz demesin.

  • angelus  (20.10.18 13:18:41)