Maximiles ile alınan bileti açığa çevirmek?

İsbank maximiles kartım var ve epey mil var içinde ve bu yıl sonu yanacak. Burdan herhangi bir noktaya bilet alıp THY den açığa çevirebilir miyim?

Ben zamanında Maximiles milleri ile bilet aldığımda THY "Bu bilet acentadan alınmış, biz üzerinde işlem yapmıyoruz, acentanızla görüşün" demişti.

  • salihdt  (20.10.18 11:52:02 ~ 11:52:19)
arayıp sormak lazım. turna.com diye bi site vardı. kreti kartı puanlarınızı oraya aktarıp sonsuza dek onları kullanarak uçak bileti alabiliyordunuz. maxipuan kesindir de maximiles oraya aktarılıyor mu acaba? ona bakın isterseniz.

ya da hazır pegasus dev kampanyası varken nisan için kendinize güzel bir tatil ayarlayın. gidiş-dönüş biletinizi alın. tadından yenmez.
  • metrobus yoluna kacan angus  (20.10.18 12:32:27)
Ben maximiles ile bilet aldigimda millerle alinan biletlerde iptal ve degisiklik yapilamiyor dediler.

  • bradshaw  (20.10.18 13:06:11)
Turnada da puanım vardı kullandım. O da süresiz olayını kaldırdı geçen hafta. Artık puanlar için süre var. Yoksa dediğiniz gibi yapacaktım.

  • gameofannen  (20.10.18 16:35:41)
Maximles uçuş hattını arayıp sorun.

Millerle alınan biletler üzerinde açığa alma işlemi yapılabildiğine göre değişiklik de yapılabilir. THY özelinde Ağustos ayında yurtiçi business biletimi önce aynı yön farklı tarihe değiştirdim, sonra açığa aldım, 1 senelik süresi olduğunu belirttiler. Ancak fiyat farkı çıkabilir elbette.

Bunun dışında millerin genel olarak süresi var zaten, kart bilgilerinizden de ulaşabilirsiniz, genellikle kullanılmayan ve süresi dolan miller yıl sonunda sıfırlanır.

Buradaki yanlış yönlendirmelerdense bazı gerçekler bir çağrı merkezi kadar yakın :)
  • hana bi  (20.10.18 22:05:29)