Savaş Cebeci'nin vücut sizce doğal mı?

Doğaldan kasdettiğim protein tozu falan değil, sizce streoid kullanıyor mu, kullanmıyor mu?

Kendisinin özelinde bilmem, ama bu zamanda böyle vucudu yapabilmek yardımcı ürünsüz çok zor. Çünkü gerekli protein, karbonhidrat, asit ve diğerlerini gıda yolu ile almak endüstriyel gıda nedeniyle çok çok zor. Deli gibi yemek lazım, ama ihtiyacın olanların haricinde vucuda bir sürü zararlı şeyi de almak demek bu.

  • John Bloor  (19.10.18 18:13:21)
Birkaç sene önceki videoların bak, birkaç senede 20 kilo kas kütlesi koymak, hele 40 yaşından sonra teknik olarak mümkün değil, tabii ki doğal değil.

  • angelus  (19.10.18 18:13:42)
Doğal değil

  • noraliya  (19.10.18 19:00:58)
Vucut gelistirme steroid veya protein tozundan ibaret degil. Piyasada onbinlerce turev urun var. Testosteron onculleri, pro hormonlar, steroid olmayan ama buyuten maddeler... bu adamin saglam bir kure girmedigini soyleyebilirim cunku vucudu yok.
Vucutcu degil. Zaten kendisi de soyluyor. Anladigim kadariyla bir sakatlik doneminde doktor tavsiyesiyle tedavi amacli kullanmis olabilir. Bu arada uzun yillar dogal calistim. Bircok kez salonda steroidli dediler kimse inanmadi. Oysa hic kullanmamistim. Ama uzun boy, iri kemik, sert calisma, dusuk yag yakimiyla bir de bronzlasinca hormonlu gibi gorunuyor. Gercek steroid kullanan ve prof calisan adamin cildi kagit gibi ince, kaslari olagan disi iri ve boru gibi damarli olur. Cildi yunus baligi derisi gibi parlak ve gergin oluyor. Yuzde de cene ay dede gibi uzar...

  • tunaktunaktun  (19.10.18 21:35:01)
Doğal olduğunu düşünüyorum. Adamın genetik ve ekonomik avantajı var. Senin benim 1 yılda yediğimiz eti adam 1 ayda yiyor. Bırak olsu yani.

  • hz emreyiz  (19.10.18 23:37:14)