[]

Bedelli askerlik erteleme

esansisyel tremor sebebiyle eğitim araştırma hastanesine sevk ettiler. MR çekilde, kan tahlilim çıkmadı henüz. Doktor erteleme verebiliriz, muafiyet biraz zor dedi. şimdi benim askerliğimi ertelerlerse yatırdığım parayı geri alacak mıyım?
ve diyelim ki bu sene için askerliği ertelediler, seneye gidebilirsin dediler. seneye bedelli askerlik yapabilecek miyim?

Genelkurmayı aradım telefona bakmıyorlar.

 
telefona bakmamaları çok normal.

sizin gibi insanlar kalkıp genelkurmayı arayıp spam yaptığı için onlar da bakmamak durumunda kalıyolar.

ya arkadaş senin genelkurmayla ne işin var? senin işini çözecek en üst mevkii askerlik şubesi

bu motorlu taşıt vergisini fazla yatırdım, maliye bakanlığını arayıp sorayım demene benziyor.
  • killerbee  (19.10.18 16:31:24 ~ 16:37:01) 
Harbiden aradın mı yoksa troll mu?
Akakakakakkaka çok güldüm lan.

  • zxcd  (19.10.18 19:48:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.