Duyuruya login olma problemi

Selamlar,

beta dışında duyuru'ya login olamıyorum.

The table 'tbduuserlogindetails' is full

Bu hatayı alıyorum. beta'dan girebildim şu an.

Aynı sorunu yaşayan var mı?

Teşekkürler.

Aynı sorun bende de var. Yurt içinden deniyorum. Hem masaüstü hem mobilden giriş yapamadım. Şimdi senin gibi beta’dan girdim. Geçici bir şeyler vardır sanırım.

Herkese günaydın *\O/*
  • helena  (19.10.18 10:16:37)
Beta'nın işe yarabileceği hiç aklıma gelmezdi bu arada.

  • monogram  (19.10.18 10:17:43)
evet. hem sözlük hesabım hem de bu duyuru hesabımla girişte aynı sounu yaşıyorum. beta'dan girmek aklıma gelmemişti. ama sözlük hesabımla hala giriş yapamıyorum. compumaster'a da mesaj attım bakalım.

  • duyuru  (19.10.18 10:18:04)
beta fikri iyiymiş. compü kesin beta'yı öne çıkarmak için bozdu bunu, şimdi de uyuyordur, sabaan korü oralarda, beta'dan devam.

  • Bruce  (19.10.18 10:19:57 ~ 10:49:05)
Hay Allah razı olsun, sabahtan beri bir db ya da mysql hatası var sistemde. Sayende beta ile girmeyi akıl ettik :)

Sabah çayımı içerken duyuru okuyup cevaplayamamak çok kötü.
  • John Bloor  (19.10.18 10:23:29)
tam dedim ki betadan girliir mi acaba. benden önce davrananlar olmuş.

ama yine sözlük kullanıcıları giremiyor tabii
  • kablelvuku  (19.10.18 10:26:04)
benim gibi beta linkini bilmeyenler için
beta.eksiduyuru.com

  • garaser  (19.10.18 10:26:46)
compü hala uyanmamış.

  • datnet  (19.10.18 10:28:17)
evet, ben de giremiyorum. kullanıcı adını ve şifreyi doğru girince şu hatayı veriyor:

prnt.sc
  • m e b  (19.10.18 10:28:41)
Bu arada beta'dan tickliyorum ama tickler refresh edince kayboluyor.

Duyuru düzelince tick atacağım.

Edit: Sadece kendi cevaplarımı tickleyebiliyor olmam da ayrı bir durum. Düzelse de normal duyuruya geri dönsek.
  • monogram  (19.10.18 10:32:20 ~ 13:24:20)
betayla girdi. problem var galiba.

  • mikahakkinen  (19.10.18 10:47:43)
sabah 4 ten beri uğraştım. yaa dedim beni uçurduklarında böyle olmuyordu, değişik bir teknik mi icra ettiler acaba yinemi uçurdular diye düşündüm.

duyuruyu görmesem hiç aklıma gelmezdi betadan denemek :)
  • killerbee  (19.10.18 10:54:47 ~ 10:55:06)
sözlük üzerinden geliyorum, beta linkleri ile oynayarak bir şekilde girmeyi başardım, mutluyum :)

  • selam  (19.10.18 11:06:48)
Ilk kez betaya girmis oldum sayende. Beni ucurdular sandim.
Yalniz bu cok acik renkli, gozumu aliyor.

  • stavro  (19.10.18 11:10:02 ~ 11:11:29)
gece biri ayarlarıyla oynadı bozdu herhalde dedim ben de. şimdi bu duyuruyu görünce beta da neymiş dedim ama sevmedim diğer hali daha güzel.

  • dedim ben sana  (19.10.18 11:30:50)
Peki telefondayken en yukarida cikan reklamlardan nasil kurtulabiliriz? Asagida falan ciksa neyse de en en en yukarida olmasi gicik olmus

  • Traveller  (19.10.18 11:36:50)
betaya girmeye zorlamaya calisiyorlar sanirim

  • Mehmet Ersoz  (19.10.18 12:31:43)
bütün cevapları tikleyebiliyorum, beta harbiden çok enteresanmış.

  • killerbee  (19.10.18 15:13:51)
Beta neden böyle kaldı ben de onu merak ediyorum. Şu an login olmamızı sağlaması dışında bir çok şey çalışmıyor.

  • monogram  (19.10.18 15:39:08)
duyuruyu yıllardır sallamıyorlar. :')

  • nice tnetennba  (19.10.18 18:26:02)
hallolmuş bu arada. ben de sabahtan beri giremiyodum, şimdi girdi.

  • tepedeki psychedelic adam  (19.10.18 20:03:29)
bildigin hard disk'te yer kalmamis.
beta'daki sorunlarin kimisi bug olabilir, hala yasiyorsaniz o sorunlari soyleyin de cozeyim :D

  • compumaster  (20.10.18 02:56:07)
@compumaster

Mesajı şimdi okudum ama elektrikler gitti, mobile kaldım :D

Sabah detaylı bug raporu ileteceğim. Teşekkürler bu arada.
  • monogram  (20.10.18 03:56:27)
@compumaster betada tickler çalışmıyor.

şöyle betada duyuru sahibi tick koyuyor ama sayfayı yenileyince kayboluyor ama buna nazaran kendine attığı tickler kaybolmuyor.

ben de beta duyurudaki herşeyi tickliyebiliyorum duyuru benim olmamasına rağmen ama sayfayı yenileyince onlar da kayboluyor.

bu tickleri normal ekşi duyuruya girdiğin zaman görebiliyorsun.

yani betada tick atıyor, sayfa yenilenince tickler gidiyor. normal ekşiduyurudan bakınca tickler gözüküyor ama betada gözükmüyor.

ayrıca şu an ekşi duyurudan bi cevap yazdım, betadan girdim baktım cevabım gözüküyor.

sonra beta içinden duyurudan girmiş olduğum cevabı editleyip bi kaç cümle daha ekledim. sonra yine ekşi duyurudan baktım, betada duyuru düzenle deyip eklediğim son cümleler ekşi duyuruda gözükmüyor ama betadan baktığımda gözüküyor. iki site arasında sanırım bir çeşit senkronizasyon problemi var.
  • killerbee  (20.10.18 04:05:36 ~ 04:12:37)
@compumaster

Bugları gönderdim. Hatta mesaj attıktan sonra beta'da yönlendireceği sayfa olmadığından sayfa patladı. Onu da listeye ekleyebiliriz. :)
  • monogram  (20.10.18 09:59:46)
Beta'nin caching sistemi ile duyuru'nun caching sistemi farkli oldugundan ikisini karsilastirmamaniz lazim, cunku database'e yazilan bilgiler beta'da duyuru'yu tetiklemiyor. O yuzden aslinda beta ve duyurunun ayni anda kullanilmasi sakincali. :(

  • compumaster  (22.10.18 22:15:00)
yedek olarak kullanırız biz de. geçen gün olduğu gibi hayat kurtarıcı olabiliyormuş beta.

  • killerbee  (23.10.18 12:56:37)