[]

Ev dekorasyonu hk

Merhabalar, yeni evlenen arkadaşlarımın evine gidince bir sürü masraf yapmalarına rağmen onca güzel eşya uyumsuz duruyor. Ama bi residansa veya ikea hazır odalarına gidince daha ucuz eşyaların uyumu ilgi çekiyor. Bunu ilerleyen zamanlarda kendi evimize yapmak için iç mimar falan mı tutmalı ne yapılmalı da o ambiyansı elde edebiliriz :)
 
Çok eşya alıyor yeni evliler, ondan. Ne kadar az eşya o kadar huzur bir ortam, neydi? Minimalizm mi?


  • John Bloor  (18.10.18 09:58:25) 
yeni evlenen çiftlerde benim de gözlemlediğim bir durum o. toplumda yeni evlenen çiftlerin bi çoğu mobilyaları ailelerle (kayınvalide-anne) beraber seçiyor. her kafadan bir ses çıkınca karışık bir dekorasyon oluşuyor.


  • muslugubozukhayrat  (18.10.18 10:05:38 ~ 10:05:55) 
kendiniz karar verin, düşünün ona göre alın. her şeyin en pahalısını almak zorunda değilsiniz. bol bol pinterest'e bakın.

ve çok eşya almayın. küçücük salonları 10 kişilik yemek masası, bütük showroomlarda güzel görünüyor diye hayvan kadar koltuk ve konsollarla doldurduğumuzda tabi ki güzel görünmüyor.
  • the end of time  (18.10.18 11:23:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.