prag tavsiyesi

sorulmuş tabii daha önce baktım da ama yine de günce bi soru olsun diye soruyorum.

hostel, hesaplı ve güzel yiyecek, bira markası gibi tavsiyelerinizi alabilirim. akşam oturmalık eğlence mekanından ziyade pub gibi bir tavsiye varsa o da iyi olur. onun dışında klasik turistik atraksiyonlar dışında tavsiyeniz varsa da alabilrim.

3,5 gün kadar kalıcam çok olur mu bratislava, viyana, berlin, brno gibi yerlerden birine de gitsem mi diye düşündüm ama sanırım ona kasmıycam?

bir de şöyle şeyler gördüm, katılacağımı sanmam da tursuz ama girip kendimiz dolaşabileceğimiz underground yerler var mı acaba böyle?

www.tripadvisor.com

ayrıca pegasus'tan bilet almıştım bu uçuşa online check in yapılamıyor diyor. bazı havaalanlarıyla ilgili böyle bi durum var ondan mı acaba yoksa uçuşa daha zaman olduğu için mi sadece? son olarak prag'da havaalanından merkeze ulaşım genelde nasıl oluyor?

Viyana berlin fln gitme bence. 4 5 saat yol var çünkü. Kutna hora ve terezine gidebilirsin. Onlar kisa mesafe. Ikisini de tavsiye ederim.

  • havada bulut  (17.10.18 19:45:52)