[]

acil kedi için astim cihazi

çok acil lazım bulamıyoruz. bulan elinde olan haber verirse çok seviniriz. bana buradan ya da sözlükten ulaşabilirsiniz.
cihaz görsellerl ekte. 
urun.gittigidiyor.com

gittidiyorda çok var ama sordunuz stok yok mu dediler orasını bilemiyorum.

google da aero chamber flow wu olarak arattım, kediler için özel olan var mı bilmiyorum. ama ikinci görseldeki ürünle aynı üzerindeki ayı resmine kadar.

urun.n11.com
  • killerbee  (17.10.18 15:17:44 ~ 15:18:57) 
merhaba, bende bir tanr var fakat kedim rinit olduğu için cihazı paylaşamıyorum. sadece bir fikir: bebekler için olan astım cihazlarını denediniz mi? aynı cihaz, sadece ucu biraz daha farklı. 0-1 yaş grubu için olanı alırsanız başarılı sonuçlar almanız mümkün. geçmiş olsun.


  • evde liyakat kalmamis  (17.10.18 15:20:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.