Yardımcı olabilir misiniz?

Selam arkadaşlar
Belki takip eden olmuştur aranızda; şöyle bir hikaye var 1 aydır:

eksisozluk.com

Beni bilen bilir.
bugüne kadar kedilere yaptığım harcamalarda hiç para istemedim kimseden. muhtemelen 4 bin lira borcum var zaten eskiden gelen.
Sorun da değil. Veterinerim anlayışlı olduğu İçin idare ediyor ama bu defa biraz sıkıştım...

bu çocuğun da 2.200 tl tuttu masrafları: eksiup.com

eğer varsa aranızda yardımcı olabilecekler, çok çok müteşekkir olurum... bayağı sıkıştım artık :( veterinerim de zor durumda. Başka sokak kedilerim de var zaten şu an tedavi olan...

fotoğraflarını da çektikten sonra sahiplendirme ilanını açacağım hem burada hem başka yerlerde.

yürekten destekleriniz için de şimdiden teşekkür ederim!!!

Peki neden sokak hayvanlarını belediyenin veteriner kliniklerine götürmüyorsunuz?
Denedim gayet iyi ve ilgili çalışanları.
Özel veterinere götürmemek ilerisi için sorununuzu çözer, aklınızda bulunsun.
  • fasulyek  (17.10.18 16:26:10)
@fasulyek

Durumu ağır olanları veterinere götürüyorum. 11 senedir bu işlerin içindeyim.

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim
  • whatyougetiswhatyoudid  (17.10.18 17:46:39)