[]

nadir bulunan rpg pdflerini temin etme

böyle dnd rulebook, world of darkness falan değil de, daha da nadir bulunan kitapların (bunların gudik yan kitapları oluyor, dnd dragonlance settingi oluyor, victoriana, dark sun vb.) pdflerini nasıl temin edebiliriz? bundan 10+ sene önce emuledan aratıyorduk, keyfi istediği zaman iniyordu, şimdi var mı yeni bir yöntem?
 
Humblebundle, Vampire the Masquearade kitaplarini yok pahasina veriyor su anda:

www.humblebundle.com
  • fortisvita  (16.10.18 16:18:05 ~ 16:18:26) 
Torrentte vardir muhtemelen. Frpcilerin genelde takıldığı sitelere, reddit subredditlerine de sorabilirsiniz


  • nundu  (16.10.18 16:19:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.