tempobet vs bahis sitesi önerisi?

arkadaşlar tek maç veya ikili kombine oynayabileceğim güvenilir bir bahis sitesi arıyorum.

Cep bank'a falan çökmesinler. çok büyük oynayan biri değilim zaten. Maksat üç beş gelir olsun.

tempobet falan hala iyi mi? başka yer de önerebilirsiniz .

belugabahis olabilir, sorun yasamadım.

  • MiraTaurus  (15.10.18 16:55:34)
restbet oynadım para da çekenildim oranları da iyi

  • birdposing  (15.10.18 17:00:58)
Bence ya legal sitelere yonel ya da tempobet'ten oyna.
Diger bahis siteleri gelip gecici vurgun siteleri. Isin asli bu. Yok nusretbetmis, yok belarusbetmis, yok dolandirbetmis bunlar cidden bos is. Bunlara para yatiriyorsaniz paraniza cokulme riskini de goze almalisiniz. Senelerdir piyasasa olan, inanilmaz bi pr'i ve sermayesi olan 1x bile cokuyor paraya nihayetinde. Tempo'dan sasilmamali.

  • Deathrow  (15.10.18 17:20:03)
Bet365

  • bos gezenin bos ustasi  (15.10.18 17:47:41)
Sekabet

  • eksimeksi  (15.10.18 17:50:13)
@deathrow ben de öyle düşünüyorum. Ya 3 maç zorunluluğu iki maça düşse çok az da oranlar yükselse gene legalden oynarım

ama

son yaptığım 6 kuponun dördü tek maçtan yattı. Sinir oluyor insan.

Yurtdışında yaşarken yemin ederim bahisle geçiniyordum iyi kötü. basketbol alt üstlere devlet firmaları bile 1.90 oran açıyordu tek maç .
  • bialo czerwoni  (15.10.18 18:38:18)
Son zamanlarda
Rotabet, betmoon ve hemenbahis Gözdelerim.
Hem sağlam hem parayı atm'den yatırıyorlar.
  • etna  (15.10.18 19:38:19)