kıbrıs a gitmek

Pasaportunda Türk vizesi olan yabancı birisi kıbrıs Türk cumhuriyetine gidebilr mi?

Benim anladığım linkteki belgelere sahip olması yetiyor:

mfa.gov.ct.tr

Yabancıların KKTC’ye girişte yanlarında bulundurması gerekenler:

Geçerli pasaport
Kalınacak her gün için £ 85 (seksenbeş İngiliz Sterling)’e denk nakit para
Gidiş/dönüş seyahat bileti
Kalacağı otelin rezervasyonunu gösteren belge
Aile veya arkadaş ziyaretleri için davet mektubu ile davet edenin ismi, adresi, telefonu ve diğer kişisel iletişim bilgileri
Yüksek öğrenim için gelenlerin KKTC’deki üniversitesinden resmi kabul belgesi
İş için seyahat edenlerin KKTC’de bulunan şirketten resmi davet yazısı
  • monogram  (15.10.18 13:24:23 ~ 13:24:48)
Hangi ülke vatandaşı? AB vatandaşıysa senden benden rahat girer.

  • bos gezenin bos ustasi  (15.10.18 13:51:15)
Nijerya, Ermenistan gibi 1-2 ülke hariç bütün ülke vatandaşları vizesiz girebiliyor KKTC'ye. Türk vizesi var ya da yok önemli değil.

  • ihanet kac kisilik  (15.10.18 14:14:00)