cep telefonu önerisi

k750i ile 2 yılı aşkın süredir mutlu bi birlikteliğim vardı. kendisi bozulmaya yakın ben erken davranıp bi telefon beğenmeye çalışıyorum ki bi yerde bulup kampanyalıdını gidip alayım direk diye.

yanımda ekstradan fotograf makinesi taşımamak için kamerası düzgün birşey istiyorum. hatta telefon özelliği olan bi fotoğraf makinesi arıyorum desem yalan olmaz.
3g miş dokunmatikmiş filan pek ırgalamıyo. sorunsuz olsun zırt pırt ayarlarını bızıklayıp durmaman gereken bi telefon arıyorum.

kendi araştırmamla bula bula samsung innov8 ve Sony Ericsson K850i yi buldum. bu aletlerde şansıma pek bulunan şeyler değiller. bakalım sizin önerileriniz nedir?
varsa aklınızda bişi bekliyorum öptm kib bye

dokunmatik telefona meraklı değilsen alma. mutlaka önerilecek ama iphonedan uzak dur. ericcsona alışmışsın ama ericssonun bu aralar uzun süre kullanılacak modeli yok. diğer üreticilerde dokunmatik derdine düştüğünden piyasa alt üst. benim sana önerim nokia n79.hala güzel tuşları var :D fiyatı fazla uçuk değil kamerası tatmin edici.

  • enter saltman benim  (13.03.10 17:21:49)
kesinlikle nokia n96 ya bakın derim...tek kelimeyle mükemmel bi telefon...

  • p a t r i o t  (13.03.10 17:39:04)
ahaha birebir benim sorumun aynısı :)
aynı durumdayız, bende 3 sene k750 kullandım. onun çektiği fotolara kimse inanmıyrdu zaten.
araştır kudur derken k850 de karar kıldım.
şu an k850 kullanıyorum ve yine çektiğim fotolar kaliteli.
istersen duyurularıma bakabilirsin.
k850 evet zor bulunuyor, sahibinden'den taa osmaniyeden 2.el yurtdışından gelme bi cihaz aldım. soruların varsa sorabilirsin.
not: yanlız camdriver diye bir olay var bu kamera sürücüsünü değiştirince k850 fotoğraf makinesinden iyi çekebiliyor..
  • dieselsingle2  (13.03.10 19:30:47 ~ 19:40:27)
-aslında sıfır almak istiyorum. k850i de nerden bulucaz şimdi yarın bi gezinicem mecidieköy sularında.
-n96 da var kafamda onada bi göz atıcam.
-iphone almam zaten itouch 2g kullanıyorum gerek yok haliyle (:
-su samsungu bulursam alıcam ama hayvan gibi büyük fakat bi sempatik büyüklüğe sahip
  • seljax  (13.03.10 20:31:04)
innov8'i önerebilirim, omnia'dan uzak dur önerilirse. dokunmatik telefon seçmek çok sıkıntılı.

  • cisimi yapiyom popom kuru kaliyo  (13.03.10 20:33:21)
işte benimde hoşuma gitti ama nerden garantili sıfırını bulabilirim?

  • seljax  (13.03.10 20:51:43)
k850i var bende bir buçuk senedir kullanıyorum. kamerası ve mp3 oynatıcısı güzel ama genel kullanımı çok kötü. hem dokunmatik tuşlar garip hem de normal tuşları zor basılıyor. yani telefonu gözün kapalı kullanamazsın. mesaj yazması falan zor biraz. ama diyosan ki ille de fotograf makinası özelliği, o zaman iyi.

  • koyukalem  (13.03.10 21:31:47)
samsung 5233 wifi. dokunmatiği falan sorun cıkarmadı hiç, önerebilirim. şık bi tipi ve uygun bi fiyatı var.

  • bennerdenbileyim  (13.03.10 22:08:41)
nokia n86
6710 navigator

bu ikisi nasıl acep?
  • seljax  (13.03.10 22:21:35)
o 2si foto açısından seni tatmiz etmez kesinlikle

  • dieselsingle2  (14.03.10 02:03:23)
hadi yav 6710da hoşuma gitmişti.

  • seljax  (14.03.10 13:13:35)
bugun gittim teknosada samsung s8300 ı gördüm hah dedim telefon bu alayım bunu. geldm eve bi araştırdım. sarjı max 2 gün gidiyomus.

ulan binlerce telefon var bi benim istediğimden yok anasını satym
  • seljax  (14.03.10 21:10:37)