[]

saç yaglanmasi

banyodan 3 5 saat sonra yaglaniyor. eskiden dunyanin en kuru
saciydi. dokuluyor da simdi.
ne yapacagiz. 28 yaş er kişi.


 
ben zeytinyağlı sabuna geçtim 1 günü rahat geçiriyorum.


  • kablelvuku  (15.10.18 13:05:15) 
Uzmani degilim, ama bildigim kadariyla saclar sik yikanmak icin tasarlanmamis.
Yani yagli olmasi saglikli, kuru olmasi sagliksiz.
Sen cok kuruttugun icin dokuluyor olmasinlar?
  • ebabil curnatasi  (15.10.18 13:47:12) 
Vichy nin seboreik dermatit için şampuanı var, baya geciktiriyor yağlanmayı.


  • ninotevtidze  (15.10.18 15:02:59 ~ 15:04:02) 
Kafana göre sabun, şampuan vs kullanma bence. Doktora gitmeni tavsiye ediyorum, kan testi falan yapıyorlar. Çok başka sebeplerden de dökülme/yağlanma olabiliyor.


  • veys zimmer  (15.10.18 15:49:53) 
hocam doktora gitmeden bişey kullanma bence. sonra tüm saçların elinde kalır, bildiğiniz, tavsiye ettiğiniz saç ekim uzmanı varmı başlığı açarsın.


  • sarlatan  (15.10.18 16:01:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.