[]

Şu araba alınır mı?

www.sahibinden.com
 
bu fiyatlara temizinden c180 alıp keyfine bakarsın. seat meat 100 bin verilecek araba değil bunlar. 8 yaşında merso al bak keyfine.


  • Tears of Devil  (15.10.18 13:10:26) 
Astra seçeneklerim arasında ama cam tavan ve led farlar seat’ı öne çıkarıyor. Mercedes’in servis bakımları ve olası arızalarda yedek parçasını karşılamak zor olur hocam.


  • goodman  (15.10.18 14:17:00) 
astra nedir ya, yapma öyle bir hata.

araba tertemiz ve gayet şık görünüyor hocam. yakıt değerleri de gerçekte hiç durma yapıştır.
  • the kene  (15.10.18 22:24:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.