Üsküdarda site içinde kiralık daire arıyorum

Üsküdar site içinde 1+1 kiralık daire arıyorum ama internetten bulamadım nasıl bulurum? Gidip yönetimle ya da güvenlikle konuşmam gerekir mi kiralık daireniz var mı vs diye?

ek: bağlarbaşı soyak sitesi var mesela ama 1+1 ilan yok internette. olup da ilan vermemiş olabilirler mi?

altunizade taraflarına bak, daha aşağıda dediğin tarzda site pek görmedim. 1+1 için yeni bina olması lazım, üsküdar'da da öyle siteli miteli 1+1 az bulunur. nette yoksa reelde de yoktur.

  • zgrydn  (15.10.18 10:43:36 ~ 10:46:29)
Bağlarbaşı soyak sitesi denen yer bağlarbaşı'nda değil. Bu bilgiyi verebilirim :D Daha çok selamsız'a yakın oluyor. Bana göre yerleşim olarak hem güvenli bir yer değil hem de ulaşımı çok zor.

doğduğumdan beri icadiye/bağlarbaşı'nda oturuyorum. etrafta site yok. olan tek site toprak sitesi, o da bence site değil (toprak pasajı üstü).

biraz koşuyolu'na doğru bakabilirsiniz illa site diyorsanız.
  • pokerface  (15.10.18 11:01:51)