bir önceki uçakla gitmek? (pegasus içerir)

selam.

iki hafta sonra bir akşam vakti stuttgart-istanbul uçuşum var. aynı gün öğlen saatlerinde bir uçuş daha var. havalimanına erken gidip, boş koltuk varsa o uçakla ücretsiz gitmem mümkün mü?

biletimi değiştirmek için aradım, 280 avro dediler :( gidiş geliş 270'e almıştım halbüsi.

yani düşünüyorum da, boş koltuk varsa erken gitmem onların da işine gelir? benim koltuğu başkasına satma ihtimalleri doğar çünkü. yanılıyor muyum?

Oluyor bu. Ucretsiz kismini bilemem

  • her giriste sifresini unutan adam  (14.10.18 01:09:37)
boş koltuk varsa ücretsiz gidersin. bu işe kendini atamış bir arkadaşım var en ucuzunu alıp istediği saatte uçuyor.

  • goodz  (14.10.18 01:24:03)
Ben yurtiçi uçuşlarda ücretsiz olarak bunu diğer havayolları da dahil 4-5 kez yaptım. Bilet gişesine giderseniz fark istiyorlar. Check in deskine giderseniz check in süresi biter bitmez yedekleri sıradan alıyorlar.

  • Phoebe  (14.10.18 01:24:20)
En erken sizin uçuşunuzdan 2 saat önceki uçuşta boş koltuk olursa alırlar. Önceki uçuşlara almazlar. Kesin bilgi, denendi ve çalışıyor.

  • japon askeri  (14.10.18 10:15:04)