[]

decathlon'dan alınabilecek ucuz şeyler nelerdir?

tam model ismiyle öneride bulunabilecekler var mı? çorap t-shirt (uzun kollu, kısa kollu). 2-3 yıkamadan sonra pörsümemiş şeyler kullanmış olanlar varsa herkes yararlanır.

bugün kargo ücretsizmiş sitesinde de.


 
Model olarak veremeyeceğim ama kullanıp memnun kaldığım yıkanınca bozulmayan şeyler
Micro havluları
Nabachi boneler
Kalenji koşu tshirtleri (quechua tshirtlerini tavsiye etmem)
Tribord yağmurluk
Quechua polar
Bisiklet sele kılıfları totoyu bayağı rahat ettiriyor
  • curukturpkokusu  (13.10.18 18:14:51) 
kalenji spor çoraplarını 3 senedir giyiyorum, hiçbir zaman yıkamadan üst üste 2 kere giymedim hem; hala gayet giyilebilir durumdalar.


  • Bruce  (13.10.18 18:17:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.