şengen vizesi

sağlık sigortasını en ucuz nasıl alabilirim? çok çetrefilli bir işmiş sanırım.

Tüm firmalarda sigorta fiyatı standart diye hatırlıyorum, ki önemli bir meblağ değil. Vize masraflarının yanında bir hiç yani.

  • John Bloor  (12.10.18 17:23:46)
iş banktan (anadolu sigorta) 28 günlük için 100tl verdim. enuygun.com'ı önermişlerdi bana ama orada bulduğum 117tl filandı. kendi bankandaki tekliflere de bakabilirsin.

  • kozmosta bir nokta  (12.10.18 17:24:31)
en basit iş sağlık sigortası
internetten de alabilirsin poliçeyi

  • prasinos  (12.10.18 17:28:47)
tüm firmalarda standart değil maalesef, mahalle arası sigortacıların 60 euro fiyat çektiği sigortayı tanıdık başka bir sigortacıdan 15 euro ya almışlığım var. 2-3 yere fiyat sorup almak en güzeli

  • zikardo  (12.10.18 17:41:26)
15 günlük sigortaya 56 TL ödedim Akbank.
5 Dakikalık iş. Sadece dikkat et sigortan seyahatinden bir gün önce başlamalı, bir gün sonra bitmeli en erken.

  • al-se  (12.10.18 18:04:29)
aksine cok kolay bir is. herhangi bir sigortacıya gir sağlık sigortası yaptıracagım de. bir hafta için 47 tl verdim geçen gun.

  • kitap arasında kalmış silgi tozu  (12.10.18 18:30:13)
Pek bir fark olmaz, herhangi bir bankadan yaptir. Cetrefilli diyen iyi sallamis. Yapacagin en kolay islerden biri.

  • stavro  (12.10.18 19:12:32)
Sigorta policesini okumayi unutmayin satin alirken.

Ucuz olan etin yahnisi misali, isinize yaramayacak bir sigortaya para vermeyin.

Yurtdisinda saglik (acil dahil) hizmetleri cok pahali. Sigortayi 10 lira ucuza alicam diye sizi sizi zorda birakacak bir sey almayin.
  • parcxerox  (12.10.18 21:12:50)
anadolu sigortanın web sitesinden alabilirsin onu. bir hafta 56 tl idi eylül sonunda. hızlı ve pratik.

  • helenart  (12.10.18 23:45:44)
internetten alıyorum ben. sitenin adını bir hatırlayabilsem.
sakın gidip acenteden almayın. bir site indirimli veriyor.
zaten seyahat sigortası çok ama çok jenerik bir sigorta herkes aynı kapsamı sunuyor. tek fark avrupa mı dünya mı. şengen için avrupa alacaksınız.
  • ozdek  (13.10.18 08:32:00)