tinder

merhaba, sorum tinder kullanmayanlara. tinder kullanan insanlara karşı bir önyargınız var mı? bir arkadaşım* ''online pavyonda konsomatris olmak gibi...'' deyince biraz içerledim.

Yok neden olsun. Çağımızın gerçekleri bunlar. insanların kendini tinder için çok namuslu ya da cool bulmasına bilhassa ayar oluyorum.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (12.10.18 04:56:03)
Önyargısı olan insanlara yargım var.
İletişimimi düşürürüm o kişiyle bakış açılarımız çok farklı çünkü.
Hele böyle bir cümle kurarsa hiç konuşmam
Konsomatrissem konuştuğum zamanlar için bana borçludur. Paramı versin kapçık aaaazlı
  • fasulyek  (12.10.18 05:45:40)
Kullanmıyorum, kullananlara karşı da herhangi bir düşüncem yok.
Böylelerine içerlemek yerine dikkate almamak daha iyi olur bence.

  • mutekebbir  (12.10.18 07:56:38)
bence kiskanmis, kendisi de orada olmak istiyor ama cesarer edemiyor

  • medievalman  (12.10.18 08:05:54)
profillerin yuzde 90'inda da no hookups yaziyor, kullanmayanlar ise kullananlarin orospulukla sucluyor.

  • baldur2  (12.10.18 08:07:35)
yok. ben oldukça özgürlükçü bir insanım.

  • datnet  (12.10.18 08:46:17)
tinder kullanmış adamım. orada yaşadığım maceralar beni tinder'da zaman geçirmiş kadınlara karşı önyargılı yapıyor. sadece tinder'dan birini bulup sevişmeyi kastetmiyorum.

  • twelfth  (12.10.18 09:21:31)
Asla kullanmam. Ama kullananlara karışmam. Yorum dahi yapmam

  • eylul  (12.10.18 09:25:04)
Önyargım var ama adı üstünde önyargı o kişiyi tanıdığımda değişebilir

  • pastörizesüt  (12.10.18 09:44:11)
benim yok ama genel bakışın var gibi.

  • for day to break  (12.10.18 09:53:17)
Ben kullanmam, kullanana karşı da bir önyargım yok ama duymak da istemiyorum. Özel hayat neticede, sevişeceğiniz kişiyi app’ten bulmanız, bardan bulmanız, sokakta tanışmanız vs benim için aynı. Hiçbirini bana anlatmayın isterim. Bu sebepten tinder kullanıp da bunu sanki kendisini “daha x” yapıyormuşçasına dile getiren insanlara tepkim “öfff”.

  • sopiro  (12.10.18 10:04:27)
Kullanmiyorum. Önyargım yok desem de karsidaki insanin davranislarina yorum yaparken bi enstruman olur, bilmiyorum ikisi arasindaki fark kaydadeger midir.

  • her giriste sifresini unutan adam  (12.10.18 10:28:25)
Yok fakat heteroseksüel olduğumdan kullanan kadınla duygusal manada ilişki kurmam.

  • biravekahve  (12.10.18 11:39:26)
Kullanmıyorum, kullanan kişilere önyargım yok. Ama biraz düşününce "sevişilecek birilerini kolayca bulma" uygulaması kullanan kişiye karşı mesafeli olurum.

  • John Bloor  (12.10.18 12:03:01)
Internetten sevgili/seks partneri vs. arayan kadin/erkek icin nerden buldugu cok fark eder mi ki?

Ha duyurudan/sozlukten yeni insanlar tanimisim ha tinder dan. Gunun sonunda cok bi farki olmuyor. Ama sonuc konusunda ulkemizde sozluk vs. daha basarili nedense..
  • bir3iki7  (12.10.18 12:04:45)
hiçbir önyargım yok.
çağ çok değişti.
internetten tanışıp evlenmek ya da sevgili olmak çok normal geliyor artık kulağa.
  • whatyougetiswhatyoudid  (12.10.18 14:58:19)
Yok. Futbolcu +1
baldur2 +1 bir de boyle bir celiski var:)

  • stavro  (12.10.18 15:10:41 ~ 15:11:17)
yok.
insanların kendini tinder için çok namuslu ya da cool bulmasına bilhassa ayar oluyorum +1
üstüne üstlük bu insanların sekse gereğinden fazla anlam atfeden geri kafalılar olduğunu düşünüyorum.
  • Bruce  (12.10.18 15:24:06)
"tinder'i bos ver guzelim, ben sana yeterim" minvalli mesajlar gelmis ama tuh erkekmisim... erkek merkek fark etmez deniyorsa ayri tabii.

  • ateistanbul  (12.10.18 15:33:26)
Hayır yok. Ama tanıdıklarımın, arkadaşlarımın kullanmasını istemiyorum. Kullanmayın bu ne lan dediğim falan oluyor.

  • eazy  (12.10.18 15:34:18)
önyargı değil, yargı +1

Kadınsa ultra hafifmeşrep
erkekse meşrep

Gözüyle bakıyorum ben.
  • binder dandet  (12.10.18 16:08:39 ~ 16:09:32)