[]

IMEI değiştirme

Selamlar,

Elimde 2 adet telefon var (Xiaomi Redmi S2 & Honor 9 Lite). Maalesef IMEI kayıtları yok. Ancak elimde kullanmadığım eski telefonlar var. Bunların IMEI'leriyle elimdeki telefonlarınkini değiştirmek istiyorum.

Ücretli şekilde yapılıyorsa ne kadara yapılıyor?

 
para vermene gerek yok. telefonlari root'la asagidaki uygulama ile kendin degistir.

play.google.com
  • crucio  (11.10.18 23:03:50) 
@crucio hocam bu uygulama mediatek chipsetli cihazlar için SD ve Kirin chipsetli cihazlarda çalışmaz. @ufoozgur hocam size de www.androidbrick.com a göz atmanızı tavsiye ederim güzel kaynaktır bu konuyla ilgili sahibi de herhalde yapıyordu.


  • milletin efendisi olmaya gelen adam  (11.10.18 23:15:56) 
@milletin efendisi olmaya gelen adam dikkat etmemistim aciklamaya.store'da onume ilk cikan uygulamanin linkini atmistim :)
@ufoozgur imei changer diye aratirsan bir suru uygulama cikiyor. calisan birini bulurusun :)

  • crucio  (12.10.18 00:03:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.