[]

Kick Boks dersi

20 kişilik gruplar.
Haftada 3 saat.
Aylık 120 tl

Nasıl sizce? Ben pek bilmiyorum bu piyasayı. 20 kişi çok mu oluyor? Fiyatı çok az gibi geldi. Kalitesi de mi böyle olur sizce. Hocalar sağlam dendi ama bilmiyorum.

 
Gayet uygun. Dünya şampiyonu yetiştiren hocamın sistemi de bu. Yoksa Umut Norgaz'dan mı ders alacaksınız :D


  • farabi  (11.10.18 23:16:35) 
@farabi bilmiyorum şu an için :)


  • hz emreyiz  (11.10.18 23:28:09) 
Eğer Izmir'deyseniz Umut hocayı tavsiye ederim.


  • farabi  (11.10.18 23:29:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.