[]

Amerika'dan ne getirilir?

Getirip üzerine kar koyup satmak için aklınıza gelen ürün ve modelleri nelerdir? Iphone Xs Max aklıma ilk gelen mesela.
 
onları salla... touch of modern'e bak. burada parası olup da öyle alengirli şeyler arayan insanlara yönelik şeyler getirmen ve satabilmen gerekli. elektronik eşyayı herkes bir şekilde bulabiliyor. insanların arayıp da bulamadığı veya aklında olmayan ve görünce "alınır ki bu" diyeceği ve hepsiburada'dan falan aratıp muadilini bulamayacağı şeyleri getirmen lazım... kolay gelsin.


  • malheiros  (11.10.18 22:45:43) 
Xs max alicam ama vereceğim komisyon 50$. Buradaki bazı arkadaşlar 150$ koyarak satabilecegini sanıyorlar.


  • valentinov  (11.10.18 22:53:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.