[]

Dizi önerisi

>> Severek izlediğim üç dizi:
Six Feet Under
The Affair
This is Us

>> Bu diziler gibi hayatı anlatan; doğum,ölüm, aşk, ilişkilerle ilgili alıntılarla dolu diziler arıyorum. Aklınıza gelen bir şeyler var mı?

 
Love (netflix)


  • kablelvuku  (11.10.18 21:54:30) 
battlestar galactica


  • neverlose  (11.10.18 23:20:29) 
Six feet under ile kıyaslanamaz ama brothers and sisters ve parenthood önerebilirim, eski diziler ve açıkçası ikisini de baştan sona seyretmedim ama tarzları saydığınız dizilerle benzer.


  •   (12.10.18 06:33:11) 
İzlemiş olmanız da ihtimal ama "Gilmore Girls"
Ekleme: Suburgatory ve Newsroom da çok hoştu.

  • mor bembombom  (12.10.18 08:00:38 ~ 10:36:13) 
The Big C


  • dark red  (12.10.18 10:38:54) 
Senin ilacın Sopranos!


  • blue serenity  (12.10.18 11:18:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.