[]

Spotify görüntüsü siz de nasıl?

Bir videoda gördüm de benden farklıydı, siz de nasıl?

i.hizliresim.com

i.hizliresim.com

 
Ekran görüntüsünde olduğu gibi


  • kablelvuku  (11.10.18 17:55:04) 
benim de oyle ama ekranın kaç m2


  • kitap arasında kalmış silgi tozu  (11.10.18 18:11:02) 
5.5" 1080x1920 pixels


  • Karmaşıklık  (11.10.18 18:13:11) 
Bemde de görüntülerdeki gibi. Ama mesela ilk resimdeki gibi geniş(yani simgeler küçük) görünmüyor bende. Bende yanyana 2 tam bir yarım çalma listesi görünüyor.

Bunun bi ayarı mı var küçültmek için?
  • mahone  (11.10.18 18:28:57) 
Dpi ve görüntü boyutu ayarı yapıldı.


  • Karmaşıklık  (11.10.18 18:35:35) 
bi ara otobusteyken birinin sarı temalı spotisini görmüştüm. o gun bugundur bir merak :( masaustu uygulamasi icin her turlu varyasyonlari mevcut ama mobil icin bilgim yok.


  • michonne  (11.10.18 18:42:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.