tanımadığım evin kırık balkon kapısı

Her gün önünden geçtiğim bir apartmanın 1. Katındaki 1 dairenin balkon kapısı menteselerden komple kırılıp balkon demirlerine doğru düşmüş ve cami komple kırık. Ve bu olay 1 aydır böyle. O apartmanda kimse görmüyor mu? Icim içimi yiyiyor .polisi arasam mi acaba?

perdeleri falan olan normal bir ev ise aramakta fayda var.

sahibi başka yerde yaşıyodur apartmandakiler haber vermemiştir falan. polis bulur sahibini ulaşır söyler.
  • killerbee  (11.10.18 17:52:21)
@killerbee ev normal kurulu bir ev belli.hatta tül kırık cama takılıp kalmış.

  • brnbrs  (11.10.18 17:53:51)
önünden geçerken bi dahakine durup ara, adresini apartman adresini tam ver, gelir bakar haber verirler.

  • killerbee  (11.10.18 18:03:26)
Yarın sabah geçerken arayim.

  • brnbrs  (11.10.18 18:05:21)
Zile basıp sor bi önce bu kadar ilgiliysen

  • glamdr1ng  (11.10.18 18:08:28)
evimizden yaklaşık bir ay uzak kalmıstık geldiğimizde cam açıktı. kaç hafta o şekilde zemin kattaki evin camı aynı pozisyonda açık kalmış ama komşular fark etmemiş. olmadığımızı da bilmelerine rağmen. hırsız girmişti eve. öyle bir durum olabilir

  • kitap arasında kalmış silgi tozu  (11.10.18 18:10:34)
@glamdr1ng hangi zil bilemem ki.

@kitap arasında bende o ihtimal i düşündüm.
  • brnbrs  (11.10.18 18:16:37)
olan olmustur da, polisi arayin ve sonra buraya da yazin bi gelisme olursa. merak ettim.

  • supergirl  (11.10.18 22:36:35)
Şimdi o ap. oturan yakını olan birisine ulaştım. Akrabasini arayip soracak bilgileri var mı diye. Ona göre polisi aricam.

  • brnbrs  (12.10.18 00:14:43)
Noldu

  • sen gibi  (12.10.18 07:25:51)
Soylediklerine göre evde yaşayan varmış ve rüzgardan karılmıştır yaptirmamislardir demiş.

Bana pek inandırıcı gelmedi. Hadi yaptiramadilar diyelim ama insan kapıyı olduğu yerden kaldırır ve perdeyi duzeltir.
  • brnbrs  (12.10.18 11:16:11)
Polis geldi kontrol edip ev sahibine ulaştı. Ev öğrencilere kiraya verilmiş ve bilgisi yokmuş ev sahibinin. Yedek anahtar varmış, ev sahibi gelip kontrol edecekmis. Icim rahatladı.

  • brnbrs  (12.10.18 16:14:19)