[]

Bu meyve nedir?

>>Lüks bir restaronda tiramusunun yanında yedik. Turuncumsu,içinde minik minik çekirdek benzeri yapı ve ekşimsi bir tat. Bayıldım resmen.Nedir bu? Resim ekledim,umarım başarmışımdır.


i.hizliresim.com

 
yeni dünya(malta eriği)


  • datnet  (11.10.18 16:41:27 ~ 16:42:21) 
@datnet

Yok değildi.Onu biliyorum.Cok daha minik.Agza çekirdek gelmiyor bu arada.İncir çekirdeği tarzında bir çekirdeğini yapı var.
  • ırene adler  (11.10.18 16:43:11) 
Ben buldum dostlar.Altın çilek imiş.Cok güzeldi,umarım bulurum bu yerlerde.


  • ırene adler  (11.10.18 16:48:18) 
Altın çilek diyecektim, yeni çıktı bu trend (bildiğim kadarıyla)


  • kisa  (11.10.18 16:49:20) 
altın çilek yeni değil en az 10 senesi var türkiyede özellikle şeker hastalığına çok iyi geliyor falan diye boy boy haber yapıyolardı, tabii pahalı bişey olduğunu düşündüğüm ve bi yerde görsem de "neymiş lan bu" deyip geçtiğim için hiç yemedim açıkçası.

aynen resimdeki frenk üzümü gibi.
  • killerbee  (11.10.18 16:51:19 ~ 16:51:29) 
@killerbee doğrudur, bana denk gelmedi mubtemelen ya da biraz bakar kör olduğumdandır


  • kisa  (11.10.18 16:59:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.