[]

Yazıcı önerisi?

Selam sözlük ahalisi.

700-800 tl arası bütçeyle hangi yazıcıyı almalıyım? Tek derdim hızlıca siyah-beyaz çıktı almak ve tonerinin kolay doldurulması. Çeşit çeşit fonksiyonlara hiç ihtiyacım yok. Ne almalıyım? Aydınlatan dostlara şimdiden teşekkür ederim.


 
selam,

@binder dandet'e mesaj at. bu konuda buralarda uzman o.
  • datnet  (11.10.18 16:35:09) 
hp p1102w var bende, memnunum.


  • cemiyetin ünlü siması  (11.10.18 16:36:47) 
Brother hl1211 yâ da hl1111.


  • binder dandet  (11.10.18 16:37:23) 
Brother al. Sorunsuz olur. Samsung çipli oluyor dolumu sıkıntı olabiliyor sonra. Yazıcı alırken en dikkat edeceğin şey toner meselesi. Almak ıstedigin yazıcının toner modelini bul. Google a modelin adını dolum vs yaz bir bak neler var neler yok.

Samsung yazıcı aldim çipli tonermis. Toner bitince direk bitti diyor. Doldurtuyorum kırtasiyede görmüyor yazarken her seferinde uyarı veriyor. Ve şuanda da aynı tonari uzun zmndr kullanıyorum diye başka bir hata veriyor. Toner orjinal 120 tl. Düşün yani.
  • mobydick  (11.10.18 17:22:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.