İşbankası kredi kartı aidatı

Müşteri hizmetlerini arasak iade ederler mi?

Çok uğraştım etmediler. Yine de dene.

  • kablelvuku  (11.10.18 12:39:49)
Bankalar artık iadeye pek yanaşmıyorlar. Ya da saçma sapan kampanyalarla puan şeklinde, bir kısmını veriyorlar.

Her banka aidatsız kart seçeneği sunmak zorunda. Taksiti, puanı vs. biraz az olur ama iş görür. Seçenekleri inceleyip, çok sıkıntı yapacak bir durum yoksa, eski kartı iptal ettirin. Aidatsız karta geçin.

.
  • kartallar yuksek ucar  (11.10.18 12:50:32)
Hesaptaki varlığına ve kredi kartı hareketlerine bağlı.
Bende 20K limitli kart var ve harcamam çok oluyor.
Her sene kesildiğinde telefonla arıyorum, iade istiyorum diyorum ve iade ediyorlar.
  • japon askeri  (11.10.18 12:51:25)
kredi kart aidatını iade etmiyorlar ancak hesap işletimi edebiliyorlar.

  • mikahakkinen  (11.10.18 14:14:37)
Ben her sene kartı kapattırma tehtidiyle geri alıyorum. Ama adamına göre muamele yapıyorlar belli ki, arkadaşımın blöfünü yemediler ve kartı kapattılar. Beni en son geçen ay kartı kapattırıyorum dediğim için aradılar, 20 dakika falan konuştu kadın neden aldıklarıyla ilgili. Sürekli daha fazlasını teklif etti, önce 10 liralık maxipuandan açılan pazarlık 20 dakikanın sonunda tamamını iade etmesiyle son buldu :).

  • Abdurrahman  (11.10.18 15:03:03)
10 yılda ilk kez kestiler. Aradım iade etmediler. Faizsiz 1000 tl taksitli nakit avans verdiler. 3 taksitte geri ödeyeceğim.

  • gonulcelen87  (11.10.18 20:21:08)
gonulcelen87+1

  • salihdt  (11.10.18 20:33:47)