Oldugundan kucuk gostermek

Yani benimki oyle bir boyutta ki, bir universitede ogretim gorevlisiyim; dersine girmedigim, tanimayan öğrenciler "birader atesi versene" falan diyorlar. O derece.

Bir de evli barkli çocuklu adamim. Dışarıda da yasi kucuk kizlar falan yaklasiyor akran görüp.

Sakal, takim elbise vs ile görüntüyü kurtarmaya calisiyorum ama pek fayda etmiyor.

Yas 30, goruntu 23-24. Sac sakal kesince 19-20 oluyorum. Vucut tifil degil. Yeteri kadar kalipliyim. Boy 176 cm. 75 kg. Hani ortalama bir fizik de var. Goruntudeki küçüklük suratta.

Edit: soru sormamisim. Tavsiyeleriniz neler?

giyim tarzını değiştirebilirsin.

  • elorelia  (11.10.18 12:27:57)
Mesela boşver.

Bende de tam tersi. 17 yaşımdan beri 35 yaşında gösteriyorum.

Sevin olm küçük gösteriyorsun diye.
  • kablelvuku  (11.10.18 12:28:22)
gömlek üzeri süveter takıl, kilo al.

  • zgrydn  (11.10.18 12:29:06)
Bunu sosyal hayatınızda sorun yapmıyorsunuz değil mi? Eğer durum sadece akademik ortamda ise kot pantol giyilmeyecek, düzgün sakal bırakılacak (kirli sakal olmaz).

  • SiyamkedisiZorro  (11.10.18 12:44:37)
buton nerede :D abi boşver ya herkesin amca demesinden iyidir.

  • sekerse tehlike  (11.10.18 12:49:41)
Alyans takıyor musunuz?

  • zunkatsar  (11.10.18 15:27:32)
@zunkatsar evet takiyorum alyans. Ama cogu zaman unutuyorum.

  • deveyi diken adamin ta kendisi  (11.10.18 23:09:12)