honor

a101e gelecek olan tel hakkında düşünceleriniz nedir? ben pek anlamam telefondan şimdi kullandığım da hediye gelmişti. ancak ekranı değiştirildikten sonra (orj samsung) ekranda kendiliğinden kararma olmaya başladı. saniri m çok uzun omurlu değil elimde patlamadan değiştireyim diyorum.

kriterler;
max 1400 lira
şarjı uzun giden
kesinlikle geniş ekran
gece çekimi çöp olmayan
dahili hafıza buyuk ve işlemci hizli olsun. telefonun altı ayda bellekte yer yok uyarısı vermesinden sıkıldım.

tesekkurler

not:standart kullanıciyim. sosyal medya, bankacılık.. .başka uygulamam yok. oyun bile oynamıyorum.

  • kisa  (11.10.18 05:38:01)
Moto z2 play almıştık babama. Baktım fiyatları yakın.
Bu iki telefon için konuşursak, honor un ekranı biraz daha büyük ancak ekran çözünürlüğü Motorola nin daha iyi. (benim için fark etmez)
Kamerası honor un 1mp daha büyük ancak Motorola nin puanı daha yüksek çok yakın)
Demem o ki google honor c7 vs Motorola z2 play yazıp biraz bakın, gözünüze hoş geleni alın
  • kisa  (11.10.18 05:40:24)
moto z2 play, mi a1

  • mattiadestro  (11.10.18 08:19:56)
hardware plus dan kerem enginar telefonun incelemesini yapmıştı o videoyu izle.

  • kraldan cok kralci  (11.10.18 09:01:55)
moto z2 playi inceledim. çok güzel ama pahalı :( ucuza nereden denk getirilir ki?

  • balik kraker  (11.10.18 09:15:03)
www.hepsiburada.com 1500 TL bütçeyi 100 tl aşıyor malesef :S

  • kisa  (11.10.18 09:25:14)
xiaomi mi5 plus 32 gb modeli 1,350 lira

  • prasinos  (11.10.18 09:27:17)