South Park'i seviyor musunuz? (Cizgifilm)

Yaptigi gondermeler, geyigini yaptigi muhabetler, yani genel olarak seviyor musunuz South Park'?

opsiyonel: Sevme/sevmeme nedeniniz?

Bayılırım. En sevdiğim bolumlerden biri de "siz albümleri korsan indirdiğiniz için Lars Ulrich havuzuna köpek balığı alamıyor" bolumuydu. Chinpokamon da güzeldi.

  • rahip janick  (10.10.18 16:06:11 ~ 17:33:21)
hayır

  • japon askeri  (10.10.18 16:06:46)
enfes

  • çınarım  (10.10.18 16:07:25)
genel olarak seviyorum ama son sezonlarda işledikleri konular ve işleme şekilleri fazla tahmin edilebilir oldu bence. 20 küsur sezon olmuş gerçi, o da normal.

  • zgrydn  (10.10.18 16:07:39)
Tum bolumlerini degil ama cogunu evet. Ornegin son bolumde okullardaki siddet ile kadinlarin ezilmesini basarili bir sekilde baglamisti.

  • Traveller  (10.10.18 16:08:10)
ünideyken -2000'lerin başı- seviyordum..

  • twelfth  (10.10.18 16:09:29)
Seviyorum, cnbc-e olduğu zamanlarda -ya da tvde herhangi bir şekilde- denk geldiğimde izliyordum ama özellikle açıp izleyeyim demedim. keza simpsons da bu şekilde.

  • yanginmerdiveni  (10.10.18 16:13:17)
muhteşem.

  • killerbee  (10.10.18 16:27:01)
1 2 bölüm dışında hiç izlemedim. Aşiri uzun olduğu için bu saatten sonra da izlemem muhtemelen. Ama konsept olarak seviyorum yani böyle bir dizinin olması iyi bir işaret.

  • nundu  (10.10.18 16:43:28)
seviyorum.
ama senelerdir izlemiyorum.
denk gelirsem izlerim ama özellikle açıp izlemem sanırım.

seneler önce son izlediğim bölümlerde rutinleştiğini hissetmiştim.
  • teritori  (10.10.18 16:45:08)
hastasıyımdır. Hatta bilgisayarımın kullanıcı adı eric cartman slkdjfgsd. 2000'lerin başında altyazıları yokken izlemeye başladım, "listening" gelişimimi south park'a borçluyum desem yalan olmaz. Elde sözlük durdura durdura izlediğim olmuştur.

Hastalıklı bir zihnin ürünü, başkan, şarkıcı demeden herkese giydirebiliyor. Hiçkimseden çekinmeden senaryo yazıyorlar. Eric cartman'ın elinin jeniffer lopez olduğu bölüm, stan'in babasının ot içmek için bilerek testis kanserine yakalanması, "simpsons already did it" bölümü...

Alışılmışın dışında olduğu için seviyorum.
  • kimlanbu  (10.10.18 16:46:26)
bayılıyorum. aaa hatta bi tane cartman'lı tişörtüm vardı bak aklıma geldi şimdi ne zamandır kayıp. akşam eve gidince arayıp bulayım. :)

  • naksidil  (10.10.18 16:47:30)
hastasıyım

  • kleider  (10.10.18 16:48:47)
Zamanında bir iştahla tüm sezonlarını indirmiştim ama bir iki bölüm izleyip sıkıldım. Bana hitap eden bir şey değil.

  • battal gemalmaz  (10.10.18 16:53:23)
yes

  • datnet  (10.10.18 17:10:10)
Southpark, Family Guy, Futurama, American Dad bilip de sevmeyen varsa hiç ortak yönüm yoktur o kişiyle.

  • bos gezenin bos ustasi  (10.10.18 17:18:01)
Hevesle birkaç sezon indirdim birkaç bölüm de izledim ama beni sarmadı nedense. Birde karakterlerin sesi kulağımı feci tırmalıyordu. Devam etmeme sebebimin esas sebebi de bu sesti.

  • Amaranta ursula  (10.10.18 17:30:57)
cnbc-e zamanlarında severdim de şimdi denk gelse de oturup izlemem herhalde

  • aquarium  (10.10.18 17:34:17)
En sevdiğin dizi ne deseler düşünmeden vereceğim tek cevap.

En sevdiğim müzikal de tartışmasız south park: bigger, longer, uncut.

Ben south park aşırılığını seviyorum, bir çok insana fazla geliyor ama :D

Randy gelse de bir cock magic yapsa şurada. :D

Son olarak, keşke randy gibi bir babam ve butters gibi bir çocuğum olsa haha :D
  • nhk ni youkosu  (10.10.18 17:34:53)
üniversitede takip ederdim, filmini de izlemiştim ama yıllardır oturup izlemedim aklıma gelmiyor bile.

  • sir gawain  (10.10.18 17:46:06)
en yüksek puanlı bölümlerini izledim, onun dışında özel olarak bi ilgim yok.

  • nice tnetennba  (10.10.18 17:51:11)
Lisede izler izler geyiğini yapardık, kyle'ın anasına az sövmedik şunun eşliğinde.
youtu.be

  • Bruce  (10.10.18 19:09:11)
kendisiyle büyüdüm, evet.

  • yuto  (10.10.18 20:16:07)
ben severim ama pek takip etmiyorum artık
iğnelemeleri tespitleri ve mizahları bence güzel

  • basond  (10.10.18 23:48:26)