Bi saate alıyorum. Çay makinesi.

www.hepsiburada.com

Max 200. Ok diyosanız alıyorum.

Dur alma.
Alt kisim plastikse alinmaz.
Uzun süre sıcak su duracak yer plastik olmamalı.
  • herhaltibiliyoring  (09.10.18 21:02:38)
ok

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (09.10.18 21:02:42)
bunlardad yapılan çaylar bildiğin çok kötü oluyor illa alacaksan tefal, philips gibi markaların da ürünlerinin alayı 200-209tl arası, arçelik falan tefalin yanında tırt kalır.

  • killerbee  (09.10.18 21:09:06 ~ 21:12:13)
Arzum heptaze çay makinesi oldukça iyi.

  • yasasin yemek yemek  (09.10.18 21:15:30)
korkmaz'ın çay makinesini öneririm hem çelik hem istediğin fiyat aralığında.

  • alwayschargeneverbend  (09.10.18 21:16:10)
O zaman bu ?

www.hepsiburada.com
  • the real brad pitt  (09.10.18 21:28:42)
arzumdan ne aldıysam hepsi aldığım andan beri doğru düzgün çalışmadı ve atıldı.

elektrik süpürgesi ilk kullanıştan itibaren çekmedi, ne filtreler denedim,olmadı, servise göndereyim dedim, internette bi arattırdım ohoo default olarak çekmeyen elektrik süpürgesi yapmışlar. millet servise göndermiş yapmadan geri göndermişler, öyle demişler böyle demişler.

kettle aldım, iki gün sonra düğmesi tutmaz oldu, başında bekleyip düğmeye bastırıp beklersen kaynatıyor, yoksa atıyor sürekli.

ufak kahve cezvesi aldım türk kahvesi için bir termostat koymuşlar 45 derecede atıyor, bunun kaynaması lazım 100 nerede 45 nerede, kızdım onu da attım.

paranı çöpe at daha iyi

arzum markasının asıl üretiliş amacı nedir biliyormusun? sevmediğin ama hediye almak zorunda olduğun bir iş arkadaşın olur evlenir, ne bileyim kayınvalidene bişey almak zorundasındır sevmiyorsundur kaynanayı, hah işte böyle durumlarda ben paramı çöpe atıyorum ama ne de olsa onlar da kullanamyacak deyip, bu boşluğu doldurmak için üretilmiş bir markadır arzum.

korkmazı kimse beğenmiyor ama 6 ayda bir tost makinası atan ben bile 2011 den beri aynı korkmaz makinayı kullanıyorum ve acayip memnunum.

korkmaz gerçekten çok estetik ürünler üretmese de eşek gibi sağlam yapıyor ne yaparsa.
  • killerbee  (09.10.18 21:35:06 ~ 21:42:08)
burda daha ucuz bunu al.

urun.gittigidiyor.com
  • spirit crusher  (09.10.18 23:35:14)
Crusher dayanamadım aldım.

  • the real brad pitt  (09.10.18 23:53:30)
bu çay makinasına kesinlikle plastik pet şişede su kullan.

daha güzel kanser yapar böylece.
  • killerbee  (10.10.18 00:04:11)
Kesinlikle çaydanlık çelik, demlik cam olmalı. Plastik koku yapar, geçtim kanserini.

Bu tür basit mantık çalışan ürünlerde pahalı markalara gerek yok, sinbo, king, felix ve aklıma gelmeyen bir sürü ucuz ürün alabilirsiniz. Altı çelik üstü cam olduktan sonra hepsinin içinde bir rezistans var.
  • John Bloor  (10.10.18 09:08:38)
nok.

homend'a bak.
  • kablelvuku  (10.10.18 09:23:34)