[]

Ameliyat sonrası köpeğimize bakım sağlayabilecek ücretli güvenilir klinik?

Merhabalar;

Boyun fıtığı olan köpeğimiz yarın ameliyat olacak ve sonrasında iğneleri (tedavisi) yapılacak, tuvaleti temizlenecek, yemek yedirilip su içirilecek. Güzelce bakılacak ortalama fiyatı olan bildiğiniz bir yer var mı?

Yarın ameliyat olacağı için elimizi çabuk tutmamız gerekiyor. 7/24 bakım sağlayacak bir yere ihtiyacımız var. Kafes değil de oda olmasını istiyorum.

Rottweiler, 8 yaşında, oğlan, 35 kilo. 4 ayağı da tutmuyor şu an maalesef. Ameliyattan sonra ayağa kalkması için elimden geleni yapmaya çalışıyorum, düzeleceğine de inanıyorum.

Çok teşekkürler.

EDİT: Kadıköy - Pendik arasında olmasını tercih ediyoruz.

 
Sorunuza cevap değil ama uyutulmamasına çok sevindim! İnstagram'dan sokaklaryasakbize hesabına mesajla sorabilirsiniz.Cevap veriyorlar.


  • hipopotamus  (09.10.18 21:28:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.