MKV uzantılı videoları AVI ya da MP4 formatına dönüştürme

TV MKV oynatmıyor. Dönüştürmek için kullandığınız program var mı? VLC dönüştüryormuş da çok ağır çalışıyor. Hızlı olması önemli.

mkv oynatan bir cihazım var. flaş disk ve hafıza kartı takılıyor. hdmi ve scart çıkışı var.
satabilirim size :)

tr.letgo.com
  • işimdeyim gücümdeyim  (08.10.18 16:17:02)
hızlı olması tamamen işlemcine bağlı. Video işlemek bilgisayarı yoran bir şeydir, 2 saatlik filmi dönüştürmek aslında baştan decode-encode işleme yapmak demek.

Handbrake (bedava ve çok güzel bir program) ile h264'e çevirmeyi deneyebilirsin. Süreye bak ona göre çevirmeye uğraşır mısın yoksa oynatan alet mi alırsın ya da indirdiğin videoları ona göre mi seçersin sen karar ver.

handbrake.fr
  • nhk ni youkosu  (08.10.18 16:32:40 ~ 16:32:59)
(bkz: format factory)

ama bilgisayardan hdmi ile izlemek daha kolay olabilir.
  • inheritance  (08.10.18 16:49:18)
ben AVS kullanıyorum, en az film süresi kadar sürer. belki de daha fazla.

  • John Bloor  (08.10.18 17:18:02)
mkvtoolnix.download
ben bunu kullanıyorum. arayüzü biraz karışık olsada oldukça iş görüyor.

  • nuh gemisini kaciran soyu tukenmis canli  (08.10.18 17:54:48)